Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz pro policisty a znalce bodů - poraďte mi prosím


Hadra

Recommended Posts

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: žažo

Souhlasím s logikou u orgánu to je mizerné, kamarád primář ARA v okresní nemocnici dostal pokutu že nemá povinou lekárničku a nepomohl mu ani speciální ARO kufřík srovnatelný s vybavením sanity , (asi jako by jste sebou vozili šroubovák a nebo vybavení žlutého anděla), prostě nebyla předpisová .;)

tak jestli mel v kufriku vsechny potrebne veci, tak nemusi mit lekarnicku. Vzdyt je jedno, jestli to mam v plastove krabicce nebo v batohu. Dulezite je, aby tam bylo vse potrebne a aby to bylo oznaceno cervenym krizkem na bilem podkladu...

Ono je otázka co je potřebná věc: člověk terý jezdí denně se záchrnkou má na potřebné věci v lékarničce trochu jiný názor než orgán ketrý tyto věci předepisuje a osobně si myslím že tam byly věci podstatně potřebnější než jsou v předpisové lekarničce. Jenom se v nich asi orgán nezorientoval , Je taky pravda že dotyčný nemněl náladu se s nima dohadovat a tak radši platil .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Myslel jsem, samozrejme predepsane veci...

Těžko říct ? ja u toho nebyl. Ale stejně by mi bylo logičtější a hlavně by mně podstaně více uklidnila první pomoc od lékaře z ARA s jeho kufříkem než, s prominutím od kohokoliv s předpisovou lékárničkou. ;)

Ale je pravda předpis je předpis a pokud tam něco předpisového chybělo , pak byl orgán v právu i když dle mého názor zcela nelogicky .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: žažo

Původně zaslal: f3Rd@

Myslel jsem, samozrejme predepsane veci...

Těžko říct ? ja u toho nebyl. Ale stejně by mi bylo logičtější a hlavně by mně podstaně více uklidnila první pomoc od lékaře z ARA s jeho kufříkem než, s prominutím od kohokoliv s předpisovou lékárničkou. ;)

Ale je pravda předpis je předpis a pokud tam něco předpisového chybělo , pak byl orgán v právu i když dle mého názor zcela nelogicky .

souhlas!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozumíš, ale jestli v tom kufříku nebudou dětské nůžky, kterýma neustřihneš ani náplast, tak to předpisovou lékarnička není - a to si může olepit kufřík třeba deseti nápisama autolékarnička.

OK406 : uvažuješ přesně jako orgán ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...