Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Už je to tu zase - ZIMNÍ PNEU


Mila_S

Recommended Posts

Tak nastal čas jít zakoupit nové zimní pneu. Jaké by se vám líbily?

Já jsem vybíral a vybíral, rozměr 195/95/R15, rozhodoval jsem se mezi Continental WinterContact TS810, Dunlop WinterResponse (novinka), Pirelli W190 Snowcontrol a Michelin Alpin A3.

Nakonec to vyhrály Michelinky, údajně mají vydržet o jednu sezonu víc. A na "nejlevnějších pneu" je mají za 1799 Kč netto, dodání do 24 hod. Taxem zvědavý.

Dnes mi mají přijít :super

A CO VY?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nokian W, letos je budu mit treti zimu a zatim moc neubyly, spokojenost na vsech povrsich co jsem zatim mel moznost vyzkouset, myslim ze jsem je kupoval u Vasendu za 6000, akorat ja je mam v rozmeru 185/70 R14

[upravil dne 26/9/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

co si myslite o Barum Polaris 2? Jsou srovnatelne treba s temito Michelinkami?

Ty jsem měl na autě a docela dost klouzali na sněhu,pak jsem přezul na ultra grip 7 a to bylo úplně něco jinýho,s těma nemám problém kamkoliv vyjet,krásně drží stopu i na sněhu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Béďa

Já jsem vybíral a vybíral, rozměr 195/95/R15

co to je za rozmer prosimte?? :D

To je pochopitelně překlep, že, správně 195/65/R15. :mad:

Šťourale:D

to nee, ja jen jestli z toho nebudes delat OFFROADa..:D

:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

co si myslite o Barum Polaris 2? Jsou srovnatelne treba s temito Michelinkami?

Já mám na své 406 Barum Polaris již 4 roky a jsem s nimi spokojený. Ve sněhu při normální jízdě dobře vedou stopu, při oblevě dobře odvádí vodu a břečku, jsou tiché a málo se opotřebovávají. Barum Polaris 2 budou jistě o něco lepší. Já až budu kupovat nové zimní pneu, tak opět asi Barum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkušenost je taková: Mám od loňské zimy GoodYear Ultra Grip 6. Spokojenost maximální!!! Nikdy mi to neuklozlo, jsou tiché, cenově jsem je sehnal velice zajímavě loni a vzorek je po loňské zimě 98% alespoň vizuálně.. Po srovnání s tátovo MIcheliny a Barum Polaris 2 a mamky Dunlop jsou GY UG6 nejlepší.. Vřele doporučuji!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Ztotožňuju se s Trundikem, Alpiny 3 mám teď jednu sezónu a proti GY UG7 jsem teda dost nespokojen, auto se s nima chová o dost hůř než s UG7

Já s nimi zkušenost nemám, jen jsem napsal, co mám nachystáno. Na předcházejících autech jsem měl Matadory a Klebery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: Fx

Ztotožňuju se s Trundikem, Alpiny 3 mám teď jednu sezónu a proti GY UG7 jsem teda dost nespokojen, auto se s nima chová o dost hůř než s UG7

Já s nimi zkušenost nemám, jen jsem napsal, co mám nachystáno. Na předcházejících autech jsem měl Matadory a Klebery.

Matadory má vyzkoušené strejda na svém Focusu a i já jsem ho řídil na sněhu a taky dobrý.. Teď jezdí na Continentalkách, protože je dostal gratis ;) Jinak tetě stále na auto obouvá Matador.. LEtní i zimní..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám HANKOOK W300 XL M+S 215/55 R16. hodnotit zatím nijak nemůžu, protože minulá zima nebyla nijak silná... cena je ale příznivá... co můžu hodnotit je to, že jsou velmi tiché, a boky pneu jsou tvrdé => pneu v zatáčkách perfektně drží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...