Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak to vypadalo dneska ráno na Štiříně


Péťa

Recommended Posts

Původně zaslal: Garfield

No tak třeba že od osmi ráno do pěti odpoledne té 305-ce ukáply dvě kapky oleje z rychlostky. Do jedné z těch plechových vaniček pod vozem. Ty to na té fotce vidíš? :D:D

To jsem taky nemyslel. Jde mi opravdu do očí bijící detail:D Víte, odkud tohle pochází?:mrk:D

post-0-14109596574714_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: Peta

Pěkné. Ale ta 306tka není zrovna sériová :D

Kromě světlometů pro denní svícení a parkovacího asistenta v zadním nárazníku sériová je.

Deňáky máš pěkně zakomponovaný do nárazníku:super Tvoje práce? Viděl jsem tak hnusně dobastlený deňáky, že mě tohle provedený dost mile překvapilo;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Ai jsem nemusel vidět tu zvětšeninu a vidím zrcátko z mojí Š105;), no co, 305 asi neměla pravý zrcátko v serii tak tohle bylo tvarově nejblíže no:)

Pravý zrcátka se na 305kách vyskytovaly (třeba ta 305 SR, co měl Marcel u mě na zhradě, ho měla (ale zase třeba neměla klimu jako tahleta;)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: Peta

Pěkné. Ale ta 306tka není zrovna sériová :D

Kromě světlometů pro denní svícení a parkovacího asistenta v zadním nárazníku sériová je.

co stěrače a kola?:D:D:D

No dyk... stěrače a kola jsou přece spotřební materiál, stejně jako třeba pneu nebo brzdový destičky. Taky přece nejde na někom spravedlivě požadovat, aby tam měl ty původní z fabriky, ne? Vždyť to přeci ani fyzicky nejde? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...