Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Dálniční známky 2008 a teď 2024


Péťa

Recommended Posts

Dálniční známku při změně RZ neřeším vůbec. Na okně to stejně vybledne. A i kdyby ne, tak co. Když jsem kupoval posledně auto, bylo na čistopise a s převozním číslem, tak jsem tu nálepku nalepil nevyplněnou, a bylo - RZ jsem tam dopsal fixem o dva týdny později, když jsem je dostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Musím ze své vlastní zkušenosti potvrdit, že známka s původní značkou auta žádná překážka není. Je to asi půl roku, co jsem měnil značky z A na S a známku jsem měl samo ještě na A (na úřadě mi tvrdili, že se nová kupovat nemusí - věřil jsem:)). Jeli jsme asi týden po tom do Hradce a tam nás na konci dálnice zastavili. Klasická kontrola a připomenutí, že ta 80tka tam je, aby se tam jelo 80:D Ale k věci ...

Koukal samozřejmně na známku: "Máte jiný číslo na známce?!"

"JJ, jsem teď měnil značky ..."

"Ověřovat si to doufám nemusím?!"

"Záleží na Vás, já nepospíchám:cool:"

"Tak jeďte ..."

Prostě pohoda;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • pavelu96 changed the title to Dálniční známky 2008 a teď 2024

Máte všichni ošéfované pořízení dálniční známky na rok 2024?

https://www.hybrid.cz/zdrazeni-dalnicnich-znamek-2024-jak-usetrit/

 

P.S. - Přebírám si cenu za vytažení nejstaršího 16ti letého kostlivce :aut, protože v tomto vlákně diskutují stále aktivní členové klubu :potlesk

Upraveno uživatelem pavelu96
Doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No... mam platnou znamku az do cervence, tak nevim, jestli se mi vyplati ji prodlouzit od kvetna :D 

fun fact: mam na svem aute aktualne 2 platne znamky. V cervenci ji nekdo koupil zjevne omylem na moji RZ. Jen to proste nejde vratit, je-li koupeno na polatnou RZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jako, nezlobil bych se, ale spolehat na nej uplne nebudu :D  ... ciste teoreticky me prodouzeni v kvetnu vyjde asi o neskutecnych 10 kc mesicne lip :D . Ale pak me nastve, jesli mi ji zase koupi za draho a ja ze budu mit 10 mesicu 2 znamky :D 

Upraveno uživatelem sitler
blbe pocitam...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@jarokare Jj, bude to SFDI. Neviem, ako v ČR, ale na Slovensku v prípade duplicitného nákupu to funguje takto (citujem): Systém pri úhrade zákazníka upozorní, že pre danú EČV je pre zvolené obdobie platnosti uhradená diaľničná známka, ale zároveň má zákazník možnosť v kúpe/úhrade diaľničnej známky pokračovať. Teda tiež sa až tak nebránia duplicitnému nákupu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Akoc napsal:

To má ŘSD výhodne ošetrené tak, že na jednu RZ je možné kúpiť viac elektronických diaľničných známok?

nikoliv RSD, alse SFDI a CENDIS. A ano, na jednu RZ muzes nakoupit  kolik znamek chces. Ale pri nakupu ti to napise, ze na dany RZ uz platna znamka v  ten termin zacatku je a i kdy konci. Tedy, uzivatel JE upozornen pri nakupu.

 

Screenshot 2023-12-01 160640.png

Upraveno uživatelem sitler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...