Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Dálniční známky 2008 a teď 2024


Péťa

Recommended Posts

Původně zaslal: Vvitty

doufejme, ze ministerstvo zvladne za tu stovku navic aspon zorganizovat fungujici distribuci a vyrobit nalepky, u kterych nebude treba instruktazniho videa "jak spravne odlepit samolepku od podkladu a neroztrhat ji" :roll

minule som tu vasu skoro fakt roztrhol.trosku sme s kamosom maturovali ako to odlepit.celkom dobre sme sa na tom pobavili.tak snad za ten maly zvyseny poplatok to bude s tou kvalitou lepsie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2josefsv: no jo, ministerstvo to zvoralo... jednak se temer nedaly na zacatku roku sehnat, a asi 1/3 byla vadna - znamka nesla sundat od podkladu. v televizi to vysvetloval sam ministr v usmevne scence "takhle vezmete znamku, parkrat prehnete, takhle poskadlite prstem a pak nehtem a potom ji opatrne takhle sundate :))) "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Litr za známku je v pohodě, jen by mě zajímalo, kde těch plánovaných "350 milionů získaných mírným zdražením známek" zase skončí.

Spíš už se delší dobu podivuju nad nesmyslnejma cenama známek měsíčních a týdenních. Nebo sou ty ceny shválně takhle nasazený, aby si každej řek že si radši koupí rovnou tu roční?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ano, ale jsou případy, kdy to jaksi nejde, jak jsem to před 2 měsíci měl já, když jsem kupoval svůj P307 v Praze. Cestou tam jsem si koupil týdenní na staré auto a cestou zpět na nové (byla tam původní SPZ, kterou bylo nutné následně se změnou okresu vyměnit, takže u roční by mi nesedělo číslo SPZ) a 400,- Kč bylo rázem v p*****, protože jsem se nechtěl drkotat po okreskách. Jinými slovy jsem si na těch 240 km po dálnici příplatil 400,- Kč, ale na druhé straně jsem mohl pažoutka pořádně prověřit.:):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

ta stovka navic me nezabije.

Eh , sorráč - tydle kecy mám nejraději - zdražení (benzínu, el.energie,nafty.plynu...atd) se dotkne průměrné domácnosti cca 600 - 800 - 900 - 1200 atd.. Jo, a když vidím toho vořecha /kterej mi to mi to vysvětluje/ cca 26 let - tož se mi dělá nevolno...asi budu blejt velebnosti.................:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2vlacir: dalnicni znamku ti vymeni na poste, kdyz menis RZ. a zjistit si, jakou RZ jsi mel predtim taky neni pro policii problem, je to otazka jednoho zavolani vysilackou. Uplne stejne to funguje treba s potvrzenim o pojistce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...