Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

xenon s cockou na 406


kuboSE

Recommended Posts

Původně zaslal: Xantik

Hoši potřeboval bych nějaké reference na HID sady co se prodávaj, jestli to má smysl. Prej jdou v pohodě dát i na nečirou optiku a dělaj se i 55W. Co si o těch sadách kolem třech tisíc myslíte, případně kdo máte jak se vám jeví. Osobně bych si vzal asi svítivost 8000K.

Díky

no xenon aky kupis to zistis asi az po case kolko vydrzal ale urcite si nekupuj 8000k!!! najidealnesie je 4300K(tieto sa montuju od vyrobi do aut) a max 6000K lebo potom to bude len ziarit ale ty aj tak nic neuvidis a to ked uz poprsi tak to je uplny zaver!!! kup si 4300 a mas pokoj mam aj ja a max. spokojnost...kamarat ma 12000K a vecer ani neni vidno kde mu to na cestu svieti :super:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

To já vím že píšeš že máš xenony ale jestli chceč čočku tak jedině celé xenony a tu přestavbu co máš strčíš do dálkových a budeš mít bixenony.....co ty na to??????

celkom dobry napad ale skor ako by sa ti roziaril ten xenon na plnu svietivost by si ho musel asi zhasnut :super:D:aut a tak asi skor by som to radsej predal niekomu dalej keby som uz kupil celu tu sadu aj s cockou. inac este si nefotil to tvoje auti pri stene za tmy?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kuboSE

Původně zaslal: Přema

To já vím že píšeš že máš xenony ale jestli chceč čočku tak jedině celé xenony a tu přestavbu co máš strčíš do dálkových a budeš mít bixenony.....co ty na to??????

celkom dobry napad ale skor ako by sa ti roziaril ten xenon na plnu svietivost by si ho musel asi zhasnut :super:D:aut a tak asi skor by som to radsej predal niekomu dalej keby som uz kupil celu tu sadu aj s cockou. inac este si nefotil to tvoje auti pri stene za tmy?:myslim

Ale i tak než by se ti rožli dálkové by ti pořád svítily tlumené,tlumené přece svítí pořád a start xenonů to je tak cca 2 sekundy nebo ne?

a fotky ještě nemám ale pokusím se dneska.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: kuboSE

Původně zaslal: Přema

To já vím že píšeš že máš xenony ale jestli chceč čočku tak jedině celé xenony a tu přestavbu co máš strčíš do dálkových a budeš mít bixenony.....co ty na to??????

celkom dobry napad ale skor ako by sa ti roziaril ten xenon na plnu svietivost by si ho musel asi zhasnut :super:D:aut a tak asi skor by som to radsej predal niekomu dalej keby som uz kupil celu tu sadu aj s cockou. inac este si nefotil to tvoje auti pri stene za tmy?:myslim

Ale i tak než by se ti rožli dálkové by ti pořád svítily tlumené,tlumené přece svítí pořád a start xenonů to je tak cca 2 sekundy nebo ne?

a fotky ještě nemám ale pokusím se dneska.....

ale hej v pohode vsak jasne svietili by stretavacky a preto by som asi ani nechcel dialkove xenony lebo je to z velkej miery podla mna zbytocne a radsej by som ich predal :super ...dobre vsak ak sa ti bude chciet to odfotit a dat to sem budem ti vdacny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

To já vím že píšeš že máš xenony ale jestli chceč čočku tak jedině celé xenony a tu přestavbu co máš strčíš do dálkových a budeš mít bixenony.....co ty na to??????

Hele Přemku, jak to tak sleduju, co ty tam máš vlastně za světla? Pořád píšeš o bi-xenonech, ale jestli to čtu dobře, tak máš normální xenony, tzn, že máš i v dálkových výbojku, která startuje teprve po jejich zapnutí?? Ale to pak NENÍ bi-xenon.

A v té čočce rozhodně ne. Neviděl jsem konstrukci, která by v čočkové optice fungovala jako bi-xenon, to máš sklápěcí clonu??

[upravil dne 28.9.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: Přema

To já vím že píšeš že máš xenony ale jestli chceč čočku tak jedině celé xenony a tu přestavbu co máš strčíš do dálkových a budeš mít bixenony.....co ty na to??????

Hele Přemku, jak to tak sleduju, co ty tam máš vlastně za světla? Pořád píšeš o bi-xenonech, ale jestli to čtu dobře, tak máš normální xenony, tzn, že máš i v dálkových výbojku, která startuje teprve po jejich zapnutí?? Ale to pak NENÍ bi-xenon.

A v té čočce rozhodně ne. Neviděl jsem konstrukci, která by v čočkové optice fungovala jako bi-xenon, to máš sklápěcí clonu??

[upravil dne 28.9.07 Kdo]

[upravil dne 28.9.07 Kdo]

Ano mám bixenon,a ano mám před výbojkou sklápěcí clonu,která je ovládána elektromagnetem a já nikdy nepsal že mám v dálkových další xenon,to fakt ne.já mám jen v dálkových strčenou tu čočku a tlumených nic není..... viděls fotky výše??????

[upravil dne 28-9-07 Přema]

[upravil dne 28-9-07 Přema]

[upravil dne 28-9-07 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Ano mám bixenon,a ano mám před výbojkou sklápěcí clonu,která je ovládána elektromagnetem a já nikdy nepsal že mám v dálkových další xenon,to fakt ne.já mám jen v dálkových strčenou tu čočku a tlumených nic není..... viděls fotky výše??????

No viděl, ale nechápal.:mad: Jen jsem koukal, že máš lupy v dálkových. Takže v potkávačkách máš původní žárovky, nebo HID? Z čeho máš tu sklápěcí clonu, já viděl jen bi-xenony s posuvným ohniskem výbojky, tedy jen klasiku pro H4. Nikde v lupách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou čočky OSRAM které se montují origo do nových aut a tam není přestavbová sada HID ale origo xenonová výbojka s paticí D1S, tedy žádná H4. a v tlumených je klasická žárovka H7 která naopak svití jen při dalkových aby tam nebyla uplně na prd.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

a tam není přestavbová sada HID

ptal jsem se na potkávačky

Původně zaslal: Přema

.. tedy žádná H4........

psal jsem "bi-xenony s posuvným ohniskem výbojky, tedy jen klasiku pro H4". Myšleno u HID sad.

Původně zaslal: Přema

..a v tlumených je klasická žárovka H7 která naopak svití jen při dalkových aby tam nebyla uplně na prd.......

Proto jsem se nemohl zorientovat. IMHO celkově dost neobvyklé zapojení. Osobně bych je spíš dal do potkávaček a přisvěcoval si klasickými dálkami. Takhle ti ale zase potkávačky přisvětlují vozovku před autem při dálkách. Taky řešení...

[upravil dne 28.9.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: Přema

a tam není přestavbová sada HID

ptal jsem se na potkávačky

Původně zaslal: Přema

.. tedy žádná H4........

psal jsem "bi-xenony s posuvným ohniskem výbojky, tedy jen klasiku pro H4". Myšleno u HID sad.

Původně zaslal: Přema

..a v tlumených je klasická žárovka H7 která naopak svití jen při dalkových aby tam nebyla uplně na prd.......

Proto jsem se nemohl zorientovat. IMHO celkově dost neobvyklé zapojení. Osobně bych je spíš dal do potkávaček a přisvěcoval si klasickými dálkami. Takhle ti ale zase potkávačky přisvětlují vozovku před autem při dálkách. Taky řešení...

[upravil dne 28.9.07 Kdo]

Já vím ale ty celé čočky jsou docela dlouhé a za tlumené bych nedal vadila by mi baterka a na druhé straně je taky málo místa.....tak proto..... a lidi mi říkají že to nevypadá vůbec zle když mi světla svítí blíž k masce,je to v tom zamračení a vypadá to agresivněji:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Já vím ale ty celé čočky jsou docela dlouhé a za tlumené bych nedal vadila by mi baterka

přesně tohle mě taky napadlo - montážní hloubka = optika + kostka výbojky

Původně zaslal: Přema

.... a lidi mi říkají že to nevypadá vůbec zle když mi světla svítí blíž k masce,je to v tom zamračení a vypadá to agresivněji:D:D:D

Já netvrdil, že to je ošklivé :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lumpma

taky uvazuju o koupi HID kitu ale ty bixenony me lakaj. Jak jsi je tam udelal?? hledal jsem trochu na netu a vsude jsou jen xenony a nikde bi. Delal jsi si to sam nebo jsi celou tu sadu uz koupil jako bi??

Diky moc

Ano koupil jsem to už origo bixenon je to čočka OSRAM s výbojkou a měničem napětí a montují se origo do VW Touareg,sehnal mi je borec co v té továrně dělá.....:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...