Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

novy automobil Peugeot Citroen 106_Saxo


ajsik

Recommended Posts

Napsán autorem David 106s16

Napsán autorem ajsik

2: david 106s16

hele nechtel bys se nekdy sejit docela rad bych si tveho dablika prohlidl ... ja jsem touzil po Saxu VTS ale nebyly money a uchazejici bouracka ... :(

S tim chipem: mam kontakt na borika v brne co dela cipy. kolegovi delal chipa do 205 Mi 16, jede mnohem lip

a toci 8000.Cena 3500,- pokud uz to nekdy delal, jinak 8 kdyz ten typ dela poprve.Vcetne HDi a TDi.

no zkus se ho zeptat jeslti zvladne motor TUZ 1.1 M+, RJ Bosch MA3.1, rok 1997

U BITpoweru na maj dat slevu, pujde tam najednou asi 5 aut ... a ma to klesnout do obsahu 1.6 na nejakych cca 4000.-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem David 106s16

Tak ted jsi me nasral. Jasne ze musi mit lepsi interier, Citroen ma horsi image, tak to PSA dela na ukor Peugeotu takhle. A hlavne ten gumovy robertek misto saltrpaky je fakt dobrej.:cool::cool::cool:

No a stary model 106 byl do 96, modelovy rok 97 novy model. Takze konec roku 96 .

ten gumovy nesmysl misto radici paky je fakt hnus ... na minulem saxu jsem ho destruktivne v zachvatu silnestvi rozrezal pilou na kousky:mad::D a dal tam radicku co mel Brian v Eclipse...a cervenou kuzi ... asi to zopakuji ...

[Editován dne 24/10/03 ajsik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...