Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Darebaci !!!


Didis

Recommended Posts

Dneska rano jsem se pekne vytocil, prijdu k auti a koukam ze nejak odstava zadni raminko sterace. Tak to prozkoumam blize a nejaky darebak me slohnul sterac, nastesti ho slusne vycvaknul, ze neposkodil ten plast. Je to sice prkotina, ale budu muset venovat cas na shaneni noveho....jen tak jsem si chtel postezovat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to asi tejden, před barákem bylo plno, tak sem zaparkoval o pár desítek metrů dál. Ráno sem se po příchodu k autu docela koukal. Oba stěrače byly zvednutý, zrcátko spolujezdce sklopený. Trochu mě to vyděsilo, podrobnější prohlídka naštěstí v mým příapadě žádný materiální škody neodhalila. Od tý doby tak nějak každý ráno přicházím k autu připravenej na případný nemilý překvapení.

Nevím co z toho ty lidi maj. Chybějící stěrač určitě nasere, ale furt lepší, jak když to nějakej zoufalec objede pětikorunou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Mila_S

Si kup černý plastový :mrk:P

jo na lity kolo s chromovanym ventilkem si urcite koupim cernej plast, dik za radu:papa

pristi ventilky budou tyto a bude po pici:aut

skrytemodre-big.jpg

[upravil dne 25/9/07 buml]

ale kup si radsi tu verzi co ma cepicku na imbus, tuhle cepicku na obyc sroubovak ti zase nekdo ukradne pac se mu bude libit a povoli to treba nozem nebo padesatnikem

Jinak ja je mam a musim rict ze je to dobra vec ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked sa jedna "iba" o kradez stieracov tak je to furt horsie ako keby si clovek napr: nasiel olemovane auto klucom od bytu a to ste ma zarazili ze sa este kradnu stierace ja som si myslel ze v dnesnej dobe sa kradnu sele auta tiez parkujem pred domom a cakam co sa moze stat inak by som mu hnaty dolamal keby som vydel ze mi niekto sahol na leva.

Ja vam poviem moju skusenost:

mam v praci koleginu ktora ma tiez 307ku a obcas prehodume par slov nedavno sa jej pitam co to ma za slapaje na kapote a vravela ze jaj nejaky 2 sopliaci poskakali cez prednu kapotu strechu a zo zadu skocili na zem a dalsi fagan to tocil na mobil esteze nastastie ze nema preliacinu na streche ked mi to vravela skoro ma vystrelo takze pozor na faganov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden chlapík od nás kúpil strieborné 407 cupé, celý bol vytešené z auta....ale.

Jedno ráno našiel auto celé dookola oškrabané kľúčom....

Opravilo sa a on radšej začal chodiť autom až ku bloku pred vchod parkovať...

Tak mu pre istotu niekto nasprejoval z oboch strán na auto čiernou farbou slovo "KOKOT".

Po ďalšiej oprave po pár týždňoch preliačina (zrejme od kopanca) na zadnom blatníku + :o niekto mu na kufor rozmastil hovno :grr:bojim

Sú ľudia normálni? :roll:(

Auto predal, kúpil si 207ku a od vtedy žiadny problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...