Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Můj interiér


Heinss

Recommended Posts

Palubku jsem vyndaval podle německé stránky www.309er.de , je to v Technik-Interieur-Armaturenbrettausbau,ale musíš to dělat opravdu opatrně,ze zadu jsou v palubní desce tři šroubky které se povolují z místa pod stěračem a jsou na takových né moc pevných plastových výstupcích,já jsem jeden utrhul:grr A jen montáž zabere tak cca 2-3 hodinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád že se to líbí,ale ještě na tom bude práce jako na kostele.Chci tam dát sportovní volant,potáhnout sedačky,stropnici,vyměnit kobereček,podsvítit palubní přístroje....je toho moc,ale jelikož jsem stále student tak to jde pomalu protože se mi nedostává tolik prostředků kolik bych potřeboval:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš to velice pěkné.Předpokládám že si to stříkal barvou přímo určenou na plasty že?Kdybych měl svojí garage tak bych se taky do něčeho takového pustil.Uvažoval jsem spíše o Floku-dělá to jen pár firem ale i tak to nedělá každá kvalitně ale když se to povede tak to stojí za to!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soptík: Barva přímo na plasty neni. Když chceš stříkat plasty, musíš použít Základ na plasty. Ten je buď ve formě spreje nebo pro nanášení štětcem. Jeho úkolem je plast naleptat pro lepší spojení plniče (případně rovnou barvy) a plastu;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stříkal jsem to barvou na kůži,koženku a plasty.Objednával jsem ji na www.ultimateracing.cz , co se týče odrazů,tak je pravda že se trošku odráží do skla,ale je to matná barva tak se to dá snést.Lesklá by byla hezčí ale silně nepraktická....Jinak na údržbu to je pakárna,denně stírám prach a nečistoty:nevim Ale co bych pro svého lvíčka neudělal;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je taky moc pěkné,to máš potahované nebo jsi to barvil?Já teď v sobotu budu dodělávat dveře a začnu s odhlučněním a vytlumením interiéru a motoru.No a potom bych chtěl potáhnout sedačky a stropnici do černobílé kůže.Ale to budu muset našetřit ještě hooodně peněz:roker Potom bych chtěl začít dělat exteriér....plány mám,ale kdo ví co jak to nakonec vše dopadne.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Heinss

Já jsem to zkoušel barvou ve spreji,ale výsledek za moc nestál - prosvítal původní dekor.Tak to teď dám do kůže:) Snad se dílko povede,nerad bych to zhnusil....

mel jsi zkusit balakryl, sice jsem musel davat asi 5 vrstev, bo to vsechno nasal ten molitan co je pod latkou, ale vysledek je myslim pekny. Dnes dodelam zbytek plastu na palubce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...