Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nekteri ridici nejsou normalni....


Vvitty

Recommended Posts

tak si dneska jedu pohodove z brodu do prahy.... a narazim na de**la v cervene octavce s Beckovou registraci...

poprve me predjel na vypadovce z brodu na humpolec, je tam 70 a horizont, vzal to i s tim busem prede mnou co jel 80, a doprava se zaradil na horizontu... pak je dlouha prehledna silnice asi dva kilometry...

podruhe me predjel o dva kilometry dal, kdyz jsem dojel tranzita co jel 70 okrajem smolov... kdo zna, vi ze je tam prechod a ponekud neprehledno...

potreti me predjel kousek pred kafilerkou, jsou tam krasne serpentynky, vlnky, most zuzeny do jednoho pruhu... a nejaka pani, co tam jela pade. videt tam neni ...

po par km je krasna, rovna cesta... a o kus dal vesnice, opet neprehledne zatacky...tam me predjel naposledy.

a na rovinkach mu to nejelo...

ze by nejaka nova adrenalinova zabava? :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: urdemala

to chce v pravou chvíli otočit volantem doleva a zpátky, a při tom ho poslat na výlet do polí :roker

Jo a pak z toho mít problémy.

Nejlepší je v takovym případě setkání šlápnout na brzdu, ať si ten magor jede dál a rozbije si někde hubu sám, než aby s sebou vzal i někoho jinýho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na takovýho vola člověk občas prostě narazí. Když podobnýho případa potkávám nějak častějc, buď na to šlápnu a ujedu mu, nebo v klidu zastavím někde u kraje, projdu se, rozdejchám to, uklidním se a za deset minut jedu v klidu dál. Ať si blbec dává rande se stromem bez mý účasti.

Fascinuje mě jiná věc - blbý je, že tímhle stylem jezdí dobrejch 90% řidičů. Obec - 70, mimo obec - 80. Nechápu, nechápu a ještě jednou nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2urdemala: to neni moc rozumny... protoze te to taky muze hodit do pole na druhou stranu...

2mirascc: ja mu ujet chtel :) ale jakmile jsem dojel neco, co mi prislo nerozumne predjizdet (podotykam, ze moje auto je schopne zrychlit vyrazne rychleji, nez to jeho), tak me zase dojel... ale pak zacala dalnice :)

ja jen nechapu, ze kdyz uz tolik specha, ze nemuze jet 1km padesat, proc potom na rovince jede jak snek... videl jsem obcas prasata, ktery to strihnuli podobne a pak zmizeli v prachu kdesi daleko....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plně souhlasím s Dundeem, silnice nejsou aréna a jezdit stylem "Já Ti ukážu" je poukázka na expres pod kytičky.

V pátek jsem se i já podruhé narodil. Vše začalo zcela nevinně, volal mi kamarád, že se svou Audinou A6 (mnozí viděli před týdnem na srazu v Kostelci) stojí cca 20 km před Prahou na dálnici a asi mu došla nafta, zkrátka auto nejede, tak zda bych ho neodtáhl k pumpě. Tož jsem sedl do auta a vyrazil. Musím přiznat, že s tažením té potvory měl můj Piškot dost práce, ale k pumpě jsem ho dotáhl a po nalití nafty a odvzdušnění opravdu potvůrka chytla.

Vyrazil jsem tedy k domovu, auto jsem rozjel asi na 150 - 160 a pěkně v levém pruhu jsem dojížděl 3 za sebou jedoucí kamiony. Vpředu jsem zahlédl varovky nějakého nešťastníka stojícího v odstavném pruhu, když tu najednou první kamion začal blikat levým a najel do levého!!! pruhu. To už jsem byl na úrovni druhého kolosu (cca předkem za zadní nápravou tahače a zadkem někde u přední nápravy návěsu), ten ale bez blinkru začal měnit pruh taky. Vytlačil mě levými koly na trávu u svodidel a nemít ABS, tak už tu 100%ně nemám co psát. Situačku jsem sice zvládnul, ale dobře po těle mi fakt nebylo - holt i ve 22 hodin, kdy je relativně klid, je potřeba počítat úplně se vším.

P.S.

Odstavený pick-up stál vážně v odstavném (poměrně širokém) pruhu a podle mě ten první kamion zazmatkoval a druhý jel prostě slepě podle "vůdce".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, co s takovejma blbama dělat, je jích čím dál tím víc.

Buď jim na to auto dali rodiče, nebo ho od nich mají potají půjčený.

Neví, čeho je ten stroj schopen, nedrží se základního: zastavit na vzdálenost , na kterou mám rozhled.

Kdyby se tak rozšmelcovali bez toho aby ublížili ostatním učastníkům sil. provozu.

Dávejte na sebe pozor, raděj přibrzděte !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pritom tam bylo spousta mist, kde se dalo v pohode predjet... dlouhe, prehledne useky, provoz taky celkem zadny aby se nedalo predjizdet... proto jsem se taky nekolikrat dostal pred nej, proste udrzoval konstantni rychlost 90-100 za kazdou cenu, nechapu to...

no nic, radeji nad tim nebudu premyslet a doufat, ze ho nepotkam az se bude vracet zpatky :/

2urdemala: od toho tu mame smajliky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas pevny nervy, ja bych najel pred ne, zastavil je a rozbil jim hubu, za tohle, za a nemaj v levym co delat, a za B dyz mam vedle sebe auto, muzu bejt nasranej, ale proste zastavim a necham je odjet ... fakt ti zavidim klid :)

Původně zaslal: Medvěd

Plně souhlasím s Dundeem, silnice nejsou aréna a jezdit stylem "Já Ti ukážu" je poukázka na expres pod kytičky.

V pátek jsem se i já podruhé narodil. Vše začalo zcela nevinně, volal mi kamarád, že se svou Audinou A6 (mnozí viděli před týdnem na srazu v Kostelci) stojí cca 20 km před Prahou na dálnici a asi mu došla nafta, zkrátka auto nejede, tak zda bych ho neodtáhl k pumpě. Tož jsem sedl do auta a vyrazil. Musím přiznat, že s tažením té potvory měl můj Piškot dost práce, ale k pumpě jsem ho dotáhl a po nalití nafty a odvzdušnění opravdu potvůrka chytla.

Vyrazil jsem tedy k domovu, auto jsem rozjel asi na 150 - 160 a pěkně v levém pruhu jsem dojížděl 3 za sebou jedoucí kamiony. Vpředu jsem zahlédl varovky nějakého nešťastníka stojícího v odstavném pruhu, když tu najednou první kamion začal blikat levým a najel do levého!!! pruhu. To už jsem byl na úrovni druhého kolosu (cca předkem za zadní nápravou tahače a zadkem někde u přední nápravy návěsu), ten ale bez blinkru začal měnit pruh taky. Vytlačil mě levými koly na trávu u svodidel a nemít ABS, tak už tu 100%ně nemám co psát. Situačku jsem sice zvládnul, ale dobře po těle mi fakt nebylo - holt i ve 22 hodin, kdy je relativně klid, je potřeba počítat úplně se vším.

P.S.

Odstavený pick-up stál vážně v odstavném (poměrně širokém) pruhu a podle mě ten první kamion zazmatkoval a druhý jel prostě slepě podle "vůdce".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Plně souhlasím s Dundeem, silnice nejsou aréna a jezdit stylem "Já Ti ukážu" je poukázka na expres pod kytičky.

V pátek jsem se i já podruhé narodil. Vše začalo zcela nevinně, volal mi kamarád, že se svou Audinou A6 (mnozí viděli před týdnem na srazu v Kostelci) stojí cca 20 km před Prahou na dálnici a asi mu došla nafta, zkrátka auto nejede, tak zda bych ho neodtáhl k pumpě. Tož jsem sedl do auta a vyrazil. Musím přiznat, že s tažením té potvory měl můj Piškot dost práce, ale k pumpě jsem ho dotáhl a po nalití nafty a odvzdušnění opravdu potvůrka chytla.

Vyrazil jsem tedy k domovu, auto jsem rozjel asi na 150 - 160 a pěkně v levém pruhu jsem dojížděl 3 za sebou jedoucí kamiony. Vpředu jsem zahlédl varovky nějakého nešťastníka stojícího v odstavném pruhu, když tu najednou první kamion začal blikat levým a najel do levého!!! pruhu. To už jsem byl na úrovni druhého kolosu (cca předkem za zadní nápravou tahače a zadkem někde u přední nápravy návěsu), ten ale bez blinkru začal měnit pruh taky. Vytlačil mě levými koly na trávu u svodidel a nemít ABS, tak už tu 100%ně nemám co psát. Situačku jsem sice zvládnul, ale dobře po těle mi fakt nebylo - holt i ve 22 hodin, kdy je relativně klid, je potřeba počítat úplně se vším.

P.S.

Odstavený pick-up stál vážně v odstavném (poměrně širokém) pruhu a podle mě ten první kamion zazmatkoval a druhý jel prostě slepě podle "vůdce".

Taky se mi to párkrát stalo a v prdeli jsem se viděl akorát jsem neskončil na trávě.Jsou to prasata a myslí si,že mají velké auto a my jim uhnem.To nemluvím o omezení ve třetím pruhu kde namají co dělat!!!Toto mají policajti kontrolovat a ne jestli jede někdo na konci dědiny 50:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezdim denne praha-Unhost, je to cca 25km, ale co mam zazitku jen za takovy kousek cesty....neuveritelny.... obzvlaste jedna panis volvem c90, co ma evidentne problem se drzet v zatacce na sve strane vozovky (mozna Talman :) ) nebo audi A6 kocirujici taktez dama, jede 70 a na uzke silnici kde neni videt, cesta do Cerveneho ujezda od Hostivic, predjizdi neuveritelne riskantnim zpusobem kamion, opravdu jsem zpomalil na tricet, abych byl od ni co nejdal...nechapu :bojim:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lavak_Bob

Je zaujmave ze 90% takychot debilkov jazdi prave na Octavii...:myslim Ked vydim Octavku a zvlast kombi s XY

placovymi diskymi uz viem co ma na ceste caka :bojim

A to máš pravdu,už nejednou se mi stalo,že se na mě přilepilo auto,najednou začalo z ničeho nic předjíždět a eště v zatáčce a přez plnou čáru,a vona je to oktavka,sedí tam jak pulec ,mladej ,eště s lidima,sotva to vidí skrs volant,že by ležel u volantu a myslí si asi NEZDRŽUJ teď jedu já.Ne že bych byl vzorňák ale když chci předjed tak se rozmejšlim jestli to de a jestli můžu.V žádnym případě neriskuju ať jedu sám nebo s rodinkou.:papa:potlesk:papa:potlesk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fascinuje mě jiná věc - blbý je, že tímhle stylem jezdí dobrejch 90% řidičů. Obec - 70, mimo obec - 80. Nechápu, nechápu a ještě jednou nechápu.

Přesně tak,někteří řidiči se chovají agresivně,mimo obec jedou 70 a v obci také :xvul

Takového mag*ra mimo obec předjedu a on v obci zase mě,jelikož jedu max. 55 km/h :grr:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na dalnici jsem s kamionem zazil to same co medved.

Ale v pondeli jsem to malem schytal od avie...

Jeli jsme s kamosem od jednoho znameho (jen tam mimochodem upravuje auta pro zavody na okruhu, stare RX-7, tak jsme cumeli jak puci!!!), zastavime na krizovatce v pravem pruhu a vedle v levem avie, na zelenou se rozjedem a avie se najednou cpe do prava na nas. Kdyz byla 10 cm od auta, tak brzdy a sup to na chodnik, jeste ze tam nikdo nesel, nebo nevim kam by se jinam dalo uhnout. Pana aviu jsme dojeli, vynadali mu do mentalne nemocnych lidi a ruznych pohlavnich organu... :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...