Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Náhon na tachometr 605


Jaryn

Recommended Posts

Celkem snadno. Z budiku ho zvenku vytahnes hrubou silou (1. konec). Zvedni auto, vlez si pod nej, najdi kam vede ten nahon (=zezadu zezhora do prevodovky do plastoveho domecku s prevody), na tom plastovym domecku najdi takovej gumovej kolik, kterej je tam zastrcenej pricne a zajistuje nahon proti vypadnuti, ten vytahni a pak silou vytahni nahon (2. konec). Je tam zapichlej mirne vroubkovanym ctyrhranem, takze to chce dost silne tahnout. Teoreticky by ten bovden mohl byt jeste cestou nekde uchycen, ja to ale nemel.

Pokud to nepujde, je ten plastovej domecek prisroubovanej jednim soubem k prevodovce. Tak to muzes odsroubovat, vytahnout a rozebrat pak v garazi. Ale pozor!!! To ti pak vytece minimalne 1-2 deci oleje z prevodovky!!!

[Editován dne 21/10/03 Dydzej]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vyjel na rampu a mrknul na to. Měl jsi pravdu, bylo to přesně, jak jsi popsal, ale domeček je ze dvou dílů. Ten jeden je přišroubovaný a ten druhý je na něm nasazený a teď mi nechce držet. Co s tím? Nasadil jsem ho zpátky. Jsou tam takové 4 pacičky, ale za ně to nedrží. Pak ještě dva takové vodící plíšky do kterých se musíš trefit. Tak a teď poraď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to konečně dal dohromady. Mám ještě úplně jiný typ, než jsi mi poslal, ale je hodně podobný (4HP18) a tam je to ze dvou částí. Na té jedné mám packy a ty už byly kapu, tak jsem to slepil a hotovo. Už to zase funguje. Ale i tak hodně děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...