Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Skrinka pod volantom


marcell

Recommended Posts

Zdravim. Chcel by som sa opytat naco sluzi skrinka z lava pod volantom ktora ma gombiky s cislami a asi dva diodky. A nic to nerobi. Kamos si kupil peugeot 406 a trochu nas to zaskocilo. A este by sme chceli vediet naco je taky velky kryt na stredovom spatnom, ci to ma nejaku funkciu alebo co lebo z vonkajsej strany su akoby nejake cidla alebo co???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marcell

Zdravim. Chcel by som sa opytat naco sluzi skrinka z lava pod volantom ktora ma gombiky s cislami a asi dva diodky. A nic to nerobi. Kamos si kupil peugeot 406 a trochu nas to zaskocilo. A este by sme chceli vediet naco je taky velky kryt na stredovom spatnom, ci to ma nejaku funkciu alebo co lebo z vonkajsej strany su akoby nejake cidla alebo co???

Skříňka s čísly je kodový Imobilizer, asi je odpojený, takže radím nezapojovat pokud neznáš kod, jinak už nenastartuješ. U zpětneho zrcátka je dešťový senzor ke stěračům
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: polinejk

Ahoj. mam kodový imobilizér a chci se zeptat jestli se dá nějak deaktivovat abych ho nemusel namačkávat.

Ano, dá. Stačí když zapneš klíček, namačkáš kód a skřínku odpojíš. Pak už to ten kód chtít nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Zde je popis a použití kódovaného startování. Ale jak píše Radek Hurvajz, lepší je již nezapojovat a raději si dát (namontovat) vlastní imobilizér.

A co když svítí červená a pootočení klíčku se rozsvítí zelena aniž bych zadal kód a jde nastartovat.Mam z xantie a chtěl jsem ho tam dát ,ale je to pořád stejný u toho kód znám.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vasek1

Původně zaslal: OK406

Zde je popis a použití kódovaného startování. Ale jak píše Radek Hurvajz, lepší je již nezapojovat a raději si dát (namontovat) vlastní imobilizér.

A co když svítí červená a pootočení klíčku se rozsvítí zelena aniž bych zadal kód a jde nastartovat.Mam z xantie a chtěl jsem ho tam dát ,ale je to pořád stejný u toho kód znám.:myslim

tak jsem to prohodil a asi se mi to zablokovalo protože svítí červená i zelená nevíte co stim :(:(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vasek1

A co když svítí červená a pootočení klíčku se rozsvítí zelena aniž bych zadal kód a jde nastartovat.Mam z xantie a chtěl jsem ho tam dát ,ale je to pořád stejný u toho kód znám.:myslim

tak jsem to prohodil a asi se mi to zablokovalo protože svítí červená i zelená nevíte co stim :(:(:(:(

A nemáš ještě náhodou imobilizér v klíči? Jeden čas to tak u 406 bylo zkombinovaný.

Ty jsi tam dal imobilizér z xantie a zadával kód z xantie? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vasek1

Původně zaslal: vasek1

Původně zaslal: OK406

Zde je popis a použití kódovaného startování. Ale jak píše Radek Hurvajz, lepší je již nezapojovat a raději si dát (namontovat) vlastní imobilizér.

A co když svítí červená a pootočení klíčku se rozsvítí zelena aniž bych zadal kód a jde nastartovat.Mam z xantie a chtěl jsem ho tam dát ,ale je to pořád stejný u toho kód znám.:myslim

tak jsem to prohodil a asi se mi to zablokovalo protože svítí červená i zelená nevíte co stim :(:(:(:(

ono tech klavesnic je asi 7 druhu a jsou vzajemne nezamenitelne, maji jine zapojeni konektoru, takze tam dej zase zpatky tu starou a modli se abys tou vymenou neco neodpalil. jinak kod je ulozen v ridici jednotce motoru, ne v klavesnici, jeji vymena nicemu nepomuze.

nevim jaky mas typ dalkoveho ovladani centralu, ale je mozne ze pokud mas radiofrekvencni ovladac, ze bylo nastaveno aby po odemknuti dalkovym ovladacem se odblokoval i imobilizer. ten pak zustava odblokovany asi minutu po odemceni a do te doby musis nastartovat, jinak pak musis natukat kod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: vasek1

Původně zaslal: vasek1

Původně zaslal: OK406

Zde je popis a použití kódovaného startování. Ale jak píše Radek Hurvajz, lepší je již nezapojovat a raději si dát (namontovat) vlastní imobilizér.

A co když svítí červená a pootočení klíčku se rozsvítí zelena aniž bych zadal kód a jde nastartovat.Mam z xantie a chtěl jsem ho tam dát ,ale je to pořád stejný u toho kód znám.:myslim

tak jsem to prohodil a asi se mi to zablokovalo protože svítí červená i zelená nevíte co stim :(:(:(:(

ono tech klavesnic je asi 7 druhu a jsou vzajemne nezamenitelne, maji jine zapojeni konektoru, takze tam dej zase zpatky tu starou a modli se abys tou vymenou neco neodpalil. jinak kod je ulozen v ridici jednotce motoru, ne v klavesnici, jeji vymena nicemu nepomuze.

nevim jaky mas typ dalkoveho ovladani centralu, ale je mozne ze pokud mas radiofrekvencni ovladac, ze bylo nastaveno aby po odemknuti dalkovym ovladacem se odblokoval i imobilizer. ten pak zustava odblokovany asi minutu po odemceni a do te doby musis nastartovat, jinak pak musis natukat kod

mě nejdřív praskla pojistka tak jsem ji vyměnil a přerušil se asi vývod k tý krabyčce a tak jsem tam zkoušel tu z xantie a nic .Zjistil jsem při výměně že je tam přelomenej kablík a tak se to asi právě tím zablokovalo.Klíček mam origo přikládám fotku .:(:(tak jsem odpojil baterku jestli to třeba nezmizí,ale to je asi pěkná kravina že.

post-0-1410959657972_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to vypada na klic od RF ovladani, cili to bylo asi naprogramovane aby se immo deaktivoval spolecne s otevrenim dveri, proto jsi nemusel zadavat kod. Ten zlomenej drat muze zpusobovat to ze sviti zelena i cervena dioda spolecne, mozna ze tech zlomenych dratu bude vic, prohlidni je vsechny, akorat teda jestli neznas ten kod, tak to asi stejne nepujde odblokovat, jak dlouho mas tu 406 ? nezna kod predchozi majitel ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

no to vypada na klic od RF ovladani, cili to bylo asi naprogramovane aby se immo deaktivoval spolecne s otevrenim dveri, proto jsi nemusel zadavat kod. Ten zlomenej drat muze zpusobovat to ze sviti zelena i cervena dioda spolecne, mozna ze tech zlomenych dratu bude vic, prohlidni je vsechny, akorat teda jestli neznas ten kod, tak to asi stejne nepujde odblokovat, jak dlouho mas tu 406 ? nezna kod predchozi majitel ?

mam ji měsíc,zatim starosti.Už jsem mu volal.Neví prý to tak koupil a číslo na předchozího majitele nemá kontakt.Tak zkusim zítra holt ještě zlaté stránky nebo 1188 jestli neseženou podle adresy telefón.:(:(:(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...