Jump to content
Sign in to follow this  
ferokulda

Uložení povinný výbavy

Recommended Posts

Zdravim. Můžu se zeptat, kde máte ve svý 106 uloženou povinnou výbavu? Já jí mam v kufru, páč sem jiný místo na ní nenašel. A pak jsem se chtěl taky zeptat, jestli máte někdo v pomyslných (mam 3 dvířko) 3 a 4 dveřích mřížku na repro (prostě aby byly v autě 4 repro, dva v předních dveřích a dva v zadních)? Brácha ma taky 106 r.v. 93 a tu mřížku tam má, já mam r.v. 96 a nemam jí tam.

PV mam tiez v kufri, aj kopu dalsich veci, ked nestiham upratovat. :) okrem ziarovkovej sady, ktora je v skrinke.

repro vzadu nemam. uvazoval som ze dorobim, ale 106 je mala, takze mi na ozvucenie interieru bohate stacia 2ks vpredu. :papa

Původně zaslal: Ferry

na www.aukro.cz se prodavalo tohle, tak bud to sehnat a nebo podle toho neco podobneho usit, myslim ze to je docela prakticky a mam v planu neco takoveho do moji 106ky spachat

Ahojte,sice mám 206ku,ale taky přemýšlím,kam nacpat věci z povinný výbavy. Nevíte,kde by se dal takový kapsář sehnat? Vypadá prakticky a cena by nemusela být závratná.Aspoň bych měl v kufru víc místa a vypadá to "uklizeně":aut:super Měje se:papa

Já jsem si asi před měsícem kupoval takový kapsář v Tescu. Sice je menší, ale Povinná výbava a základní nářadí se tam vejde. Je to na suchý zip, nebo se t dá přidělat na cvočky. Stálo to cca. 80kč...:papa

Já měl ve 106 takovou tu plastovou přepravku a v ní všechno nacpaný, od rukavic počínaje, přes náhradní řemeny, nářadí, žárovky atd. A r.v. 93 - mřížky tam byly, ale podle mně do nich dáš tak max 10cm repro.