Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jakou byste volili autosedačku???


Medvěd

Recommended Posts

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Méďo , zvlastní zkušenosti , myslím že nám oběma rostou dětí trošku jinak:D , sem kategorii 9-18 kg přeskočil a šel po 9-36kg , odkaz na tu naši jsem nenašel , ale je to něco jako tohle

http://www.aaakocarky.cz/product.aspx?id=858&cid=78

jinak u těch tvých linků bych to viděl na tu první , avšak zaráží mě že u všech píšou že se smí používat jen po směru jízdy ,jen na zadním sedadle .Ve předu jen pokud je vypnutý airbag , ale bavil jsem se o tom s Rebikem a pak jsem to i hledal na netu a podle vyhlášky múže byt sedačka ve předu ikdyž tam je airbag ale nesmi být umístěna proti směru jízdy . ale to jen tak na okraj , pak dej vědět jak ses rozhodl.

[upravil dne 22/9/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslim, ze si zvolil dobre. Urcite bude pohodlna, celkom nerozumiem ludom, ktori kupuju autosedacky za 2000,- z hypermarketov. Na tychto sedackach je vacsinou ubohe polstrovanie a sediet na polystyrene musi byt pre tie deti utrpenie :-(.

Nasa sedacka ma len jednu chybu, ze aj pri najvspriamenejsej polohe je v 405-tke naklonena dozadu, pretoze sedadla v 405-tke su dost hlboke a tak musim pod sedacku nieco podkladat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, myslím Méďo, jestli jste se neukvapili - ne snad se sedačkou, ale s kategorií. Pavlík má v 1. roce 11 kg, ta sedačka je do 18 kg a není laciná. Já bych spíš volil kategorii 9 - 36 kg, jak tu psal tuším Pe.Tr. Řeším teď podobný problém, a to se Štěpánem - jenže tomu jsou už 4,5 roky a má něco kolem těch 18-20 kg. Do sedačky do 18 kg se už prostě nevejde, takže já jdu do Cybex Solution S Plus, taky na dětským ráji. Tobě bych býval doporučoval toto, ale jestli už máte koupeno, tak je pozdě bycha honit. Dávám ti rok, maximálně dva, a budeš kupovat novou. :D

btw: důležitý je taky potah, nejvhodnější vidím světlý mikroplyš - šedžm, béžový, světle modrý, nebo imitaci semiše, apod. Jak je potah tmavý hladký, tak v létě pálí mrňouse do nožiček (pokud má shortky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...