Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Škrábnutej nárazník


MirasCC

Recommended Posts

zkus jit na ni psychologicky , a zavolej ji že oprava a stravený čas si ceníš na 5000,- ,pokud se bude kroutit , řekni že fotky z mista nehody máš +1 svědka a jestli nechce navic calovat pokutu nebo přijít o bonusy tak to vysolí, jinak se ještě zeptám , to její auto dopadlo jak ? myslim po narazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: RychJ-1

Nechci ti do toho kecat..Ale asi je docela škoda, že jsi to udělal takhle..Spíš jsi si měl napsat iniciály od ženský a hodit to na pojištovnu, nechat si opravu zaplatit rozpočtem a opravit si to sám, tak jak jsi to udělal...

Protože co jsem měl ještě Bravu, tak jen za prasklej přední nárazník jsem takhle dostal 19 000kč a oprava ani nutná nebyla...

Asi jsi se zbytečně připravil o peníze...:myslim

přesně tak , 15000,- by jsi dostal určitě , pro to sem se tě ptal, no příště budeš chytřejší.

Já ho měl takhle bouchlej dvakrát, jednou do mě nacouval a pak mi to tam poslal na benzince, dvakrát zaplacenej nárazník a bez oprav šlo auto do světa...:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, no, to je mi jasný že kdybych si tam dvě hodiny počkal na policajty a pak oběhal pojišťovnu, servis atd, zřejmě by z toho i něco káplo.

S ženskou budu ještě mluvit, tak uvidíme. Kdo mi kdyžtak dosvědčí že viděl jak do mě vlítla? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

No jo, no, to je mi jasný že kdybych si tam dvě hodiny počkal na policajty a pak oběhal pojišťovnu, servis atd, zřejmě by z toho i něco káplo.

S ženskou budu ještě mluvit, tak uvidíme. Kdo mi kdyžtak dosvědčí že viděl jak do mě vlítla? :D

Na tohle přeci policajty nepotřebuješ.. A kdyby jsi potřeboval pomoct, tak stačí nepsat...

[upravil dne 23/9/07 RychJ-1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RychJ-1

Na tohle přeci policajty nepotřebuješ..

Jo, teď sem to chtěl psát, že i nejpesimističtější odhady nepřekračovaly hranici 20 000, takže volat policajty by byla opravdu blbost.

Jen tak mimochodem. Kdyby se baba zdráhala platit ze svýho a souhlasila s nahlášením na pojišťovnu. Udělá mi nějakej servis rozpočet podle fotek? Nebo prostě když už sem si to srovnal mám smolíka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: RychJ-1

Na tohle přeci policajty nepotřebuješ..

Jo, teď sem to chtěl psát, že i nejpesimističtější odhady nepřekračovaly hranici 20 000, takže volat policajty by byla opravdu blbost.

Jen tak mimochodem. Kdyby se baba zdráhala platit ze svýho a souhlasila s nahlášením na pojišťovnu. Udělá mi nějakej servis rozpočet podle fotek? Nebo prostě když už sem si to srovnal mám smolíka?

S tím nejedeš do servisu,ale na pojištovnu...A podle fotek se na tebe asi vyprdnou..Nevím... Kdyžtak mi pak dej vědsět u jaké pojištovny by to bylo. U jedné mám známého, tak by se s tím třeba popral..

A tred už je ta hranice mám takový dojem 50 000kč

[upravil dne 23/9/07 RychJ-1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V první řadě zkus sehnat jemnou brusnou pastu na autolaky,pak,jestli máš doma nějakou dobrou leštěnku (řikáme tomu mlíko,je to taková bílá vodička)bez vosku.Naber si na jemnej hadřík trochu tý pasty a pár kapek tý leštěnky a zkoušej opatrně rozbrušovat,chvilkamasi po troškách přidávej obojího(NESMÍŠ TO DRHNOUT NA SUCHO)a netlač na to silou,rači jemně a dílejc a dělej to do kruhu/furt otáčej rukou do kola-NIKDY NE JEDNOSMĚRNĚ,udělal by sis víc škody než máš.Chvilkama to sleduj jak to de,když se zbavíš těch škrábanců,tak pak de na řadu leštěnka,teď už ale DOBRÁ leštěnka s voskem a celý to rozleštíš.De to ale musíš mít trpělivost a píli.Pokud to nemáš prodřený až do podkladní barvy,nedej bože až do plechu,tak to pude.Držim palce

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

dscn9989yu3.jpgdscn9990ie9.jpgdscn9991zz4.jpgdscn9979ml4.jpg

------------------------------------------------------------------------------

naše žabička 306=1.6=98:super:potlesk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to nárazník, čili plast, takže rezavění se bát nemusím. Drobný kosmetický vady laku tam zůstaly, tempem sem to už bral. Tohle by spíš už chtělo lakovou tužku a zaretušovat. Někdy bych si na to rád udělal víc času a přešel celý auto, přece jen už to má něco najeto a podobnejch detailů by se tam našly mraky. Ale to nevím jestli dopadne ještě letos...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky nevím, co řešíš. Normálněs to měl hodit přes pojišťovnu, auto bys měl jako nový a bylo by. Neřeknu, kdyby tě ta baba ňák ukecávala a něco zajímavýho nabídla (zvlášť, když by za to stála :D), ale takle...

Teď, když už je to v jiným stavu, než po nehodě, je už pozdě. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Je to nárazník, čili plast, takže rezavění se bát nemusím. Drobný kosmetický vady laku tam zůstaly, tempem sem to už bral. Tohle by spíš už chtělo lakovou tužku a zaretušovat. Někdy bych si na to rád udělal víc času a přešel celý auto, přece jen už to má něco najeto a podobnejch detailů by se tam našly mraky. Ale to nevím jestli dopadne ještě letos...

Zkus si sehnat profi leštěnku TURTLE Wax PLUS PTFE nebo POLISH CHAMPION BRILL.Obě dvě sou super a sou přímo na to co potřebuješ.Neni to teda nic levnýho,ale stojí to zato.Výsledek je perfiš.Vlastní zkušenost.Odstraňoval sem ze zadních dveří škrábance od psa od drápů.Výsledek byl po dvojim rozlešťovánim o 75% lepší.Když je budu já hledat(škrábance),tak je najdu,kámoš hledal.:super:potlesk

dscn9979cd3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...