Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Škrábnutej nárazník


MirasCC

Recommended Posts

To tak dopadá, když se člověk rozhodne udělat dobrej skutek. Na prosbu kamarádky sem jel vyzvednout jejího přítele do Horoměřic. Stojím na Radlický na odbočce do tunelu, blikám, čekaje na zelenou, kouknu do zpětnýho - v ten okamžik sem věděl že to auto za mnou jede až moc rychle... Pustil sem brzdu, ale zařadit a popojet sem bohužel už nestihnul. A BUM, už byla ve mě... Žlutej Ford Ka, řízenej mladou slečnou. Spálený gumy byly cejtit docela fest, zkoušela zastavit, ale jela prostě jak prase, takže to nezvládla.

Nevypadá to nějak zvlášť zle, prasknutej ani hnutej by ten nárazník neměl bejt, ale na rozleštění Tempem bych to taky neviděl. Fotky mám jen z místa činu mobilem, na tom není celkem nic moc vidět. Zejtra nafotím a zveřejním. I tak předběžně vítám rady co s tím. Jestli někdo umí nabídnout pomocnou ruku, budu mu neskonale vděčen! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: chuck11

chce to vidět,jak moc je to poškozený,až tu budeš mít fotku tak to pořešíme;)

No jasný, no. Sem věděl že bez fotky se nic moc nedozvím. Spíš sem se chtěl jen vypovídat a poslechnout slova útěchy :D

Neplakej , maminka to pofouká

stačí?:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: Pe.Tr

než se vdáš tak na to zapomeneš.

Heh, no já ti nevím, ale s tím vdáváním to nějak nevidím :myslim:D

Právě, ještě by ti rozbila auto...

Si vzpomen na pískoviště - holky vždycky bořili hrady a mosty...

To brzdila a poskakovala na těch kostkách tam, ne?

A cos jí na to řekl? Nebo jste se nějak "domluvili"?

Zkus to tempem, jestli lakovat - aby ti to zase někdo neodřel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nn, tam kostky nejsou, poctivej asfalt. Nechápu co tam vymejšlela. Skoro mi přišlo že měla v plánu jet rovně, akorát si nějak popletla pruhy a nevšimla si že já v něm stojím a odbočuju.

Domluvě nějak nebyla nakloněná. Prvně jen tak divně chroptěla a pak neříkala už vůbec nic, tak nevím :D :D

Domluvili sme se tak, že to musím v první řade prohlídnout a posoudit co s tím. Byla tam tma, takže na černým laku kulový vidět. Myslím že kdyby to bylo plast na plast natupo, nestalo se vůbec nic, ale jak jela trochu bokem, vzala mě rámečkem SPZ, takže je to trochu škrábnutý. Ráno nafotím a ukážu.

post-0-14109596524931_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vpravo nahoře od mlhovky poškrábanej lak (trochu podřená je v podstatě celá hrana až nad tažný oko). Na ochranný liště sou vidět stopy žlutýho laku. Tažný oko je trochu ohnutý dolů. Zezhora je celý poškrábaný a opět sou na něm vidět stopy cizího laku, dokonce ještě dál než co je z něj kouká z karosérie ven. Celej nárazník je na pravý straně tak o cenťák hnutej dolů. Nad tažným okem je promáčklina (nevím nakolik to bude na fotkách poznat)

Večer sem si všimnul v podstatě akorát toho podření laku nad mlhovkou. Přišlo mi to divný, zdál se mi ten náraz docela silnej na to aby to dopadlo jen takhle. No tak teď už vím na čem sem. Podle stop laku na tažným oku se nárazník musel o pěknej kus prohnout dovnitř a pak zase vrátit zpátky.

Tak raďtě kolegové. Co s tím? Na kolik odhadujete opravu?

[upravil dne 22/9/07 MirasCC]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...