Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poznej Peugeota,již po několikáté avšak trochu jinak


Pe.Tr

Recommended Posts

jedná se o 306 combi TD z 1998 dovoz Belgie, mě konkrítně jde o tu pružinu , na druhe straně praskla a auto si sedlo brutalně dolu a za jízdy fest plave, žadný koncesionář mi nevěřil že to chci na 306 ,dělali ze mně dementa jestli to prej neni 307 (a to sem jim předtim nadiktoval VIN!!!) ani v service boxu jsem to nenašel , vždy tam ta pružina a gumove jehlany s držaky chyběli, dokonce jsem projel napravy všech peu a citronu ale bezvysledně.Je to velmi ojedinělý typ , takzvane kombi podnikove vyráběné pro Belgii , v čr to neumi nikdo objednat ani dodat a když jsem volal do Peugeot ČR tak mi řekli že mam kontaktovat Peugeot v Belgii, vtipalci .

Když vyndam tu druhou pružinu tak auto spadne až skoro na zem a o jizdě nejde ani mluvit ,mazec . pružina je dost atypicka ma snad pruměr 10cm výšku 25cm a pruměr dratu tak 1cm, takže nějaka nahrada nepřipada v uvahu ,max z nějakého horáka:D, no majitel auta je dost neštastnej ,,prej to koupil v auto esa praha.

Jediné řešení mě napadá vyměnit to za klasickou nápravu , ale ani jsem nekoukal jestli jsou stejné uchyty , tahle je bubnová s ABS a na vrakáčich kolem Prahy řekli že nemají .

At to shrnu, lidi bacha na to co kupujete , není dovoz jako dovoz!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

jedná se o 306 combi TD z 1998 dovoz Belgie, mě konkrítně jde o tu pružinu , na druhe straně praskla a auto si sedlo brutalně dolu a za jízdy fest plave, žadný koncesionář mi nevěřil že to chci na 306 ,dělali ze mně dementa jestli to prej neni 307 (a to sem jim předtim nadiktoval VIN!!!) ani v service boxu jsem to nenašel , vždy tam ta pružina a gumove jehlany s držaky chyběli, dokonce jsem projel napravy všech peu a citronu ale bezvysledně.Je to velmi ojedinělý typ , takzvane kombi podnikove vyráběné pro Belgii , v čr to neumi nikdo objednat ani dodat a když jsem volal do Peugeot ČR tak mi řekli že mam kontaktovat Peugeot v Belgii, vtipalci .

Když vyndam tu druhou pružinu tak auto spadne až skoro na zem a o jizdě nejde ani mluvit ,mazec . pružina je dost atypicka ma snad pruměr 10cm výšku 25cm a pruměr dratu tak 1cm, takže nějaka nahrada nepřipada v uvahu ,max z nějakého horáka:D, no majitel auta je dost neštastnej ,,prej to koupil v auto esa praha.

Jediné řešení mě napadá vyměnit to za klasickou nápravu , ale ani jsem nekoukal jestli jsou stejné uchyty , tahle je bubnová s ABS a na vrakáčich kolem Prahy řekli že nemají .

At to shrnu, lidi bacha na to co kupujete , není dovoz jako dovoz!

Tak to je mazec docela, jen nechápu NA CO TADY JE TEDA ZASTOUPENÍ PEUGEOTu, když máš kontaktovat Belgickou pobočku, proč by to nemohli udělat oni, od toho jsou snad tady:myslim

[upravil dne 21/9/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak to je mazec docela, jen nechápu NA CO TADY JE TEDA ZASTOUPENÍ PEUGEOTu, když máš kontaktovat Belgickou pobočku, proč by to nemohli udělat oni, od toho jsou snad tady:myslim

[upravil dne 21/9/07 Radek Hurvajz]

No to je bohuzel pristup peugeot.cz a vsech koncesionaru, nekoupils u nas tak si vys@r voko:grr

[upravil dne 21/9/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

Pe.Tr daj mi VIN a skúsim niečo pozisťovať ak máš záujem...

Zajem mám ale Vin nemam u sebe ale v práci, vydrž do Pondělka ju , ale diky . Jinak ani Peugeot laser a ani servisbox neznaji pružinu na zadni napravě u 306:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...