Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

orig.radio clarion (vyměna laseru) 406 HDi


domena

Recommended Posts

Tak už jsem to psychicky nezvlad a nechal jsem vyměnit laser.Měl jsem problem s přehravanim CD.Dělalo si to co chce.Jednou to načetlo,jednou ne občac to přeskočilo no hruza.Měl jsem to i rozebrani,čistil to,ale furt mi to blblo.Někde jsem tady četl,že v peugeote za to chteji 7000kč.Tak jsem hledaj jinde a našel jsem firmu co to děla.Tady je adresa www.hifistodola.cz.Je to v Praze.Dobry jednani cena 2900kč včetne prace a dph.Spokojenost:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff.

To je celkom dost penazi, ked si uvedomim, ze za tie peniaze kupim ine. A menit laser sa mi zda tiez prehnany skok. Skusal si si dat predteam nastavit silu luca?

:(

Původně zaslal: domena

Tak už jsem to psychicky nezvlad a nechal jsem vyměnit laser.Měl jsem problem s přehravanim CD.Dělalo si to co chce.Jednou to načetlo,jednou ne občac to přeskočilo no hruza.Měl jsem to i rozebrani,čistil to,ale furt mi to blblo.Někde jsem tady četl,že v peugeote za to chteji 7000kč.Tak jsem hledaj jinde a našel jsem firmu co to děla.Tady je adresa www.hifistodola.cz.Je to v Praze.Dobry jednani cena 2900kč včetne prace a dph.Spokojenost:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...