Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aktuální fotky našich miláčků


Hugo Boss

Recommended Posts

Původně zaslal: vix

Něco podobného jsem viděl... bylo to 1,6 GTI, mělo to tyhle lamináto-plastový blatníky a kapotu .. a hlavně, všude to mělo nápis "DEPECHE MODE" :D

jinak, to auto ve stylu alá "Harlekýn" je hodně hezký :super

to by mě zajímalo kde si ho viděl a co to bylo zač...

a jinak nevím s tou kapotou, tuhle jsem si vyrobnil sám... :myslim;)

[upravil dne 25/11/07 HUGO BOSS]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta Gentry je lahůdka.

Tento vzkaz je reakcí na příspěvek VIXe-

Původně zaslal: vix

něco ve smyslu - P205 D - sice furt jezdí, ale je taky furt rozbijtej (????co to máš za kus....?????), některé závady se už ( s přihlédnutím k věku) jeví z principu jako "neopravitelné", občas je nutno v té zablácené, zaolejované litinové kouli vepředu vyměnit olej ?

je to fajn, akorát narazíš na pár zoufalců jako pingpiggy! (kde ten řízek je ?) (?????zoufalec??????to že chce poradit nebo že dává peníze do auta, které se mu líbí a chce si ho nechat???) a je vymalováno ... prostě, dneska o slušnou P205 nezavadíš a to co se prodává, jsou už celkem vyšeptané kousky.

Z tématu zde:

Máš ošklivou 205 a Tvou filosofií je, aby auto pouze sloužilo a občas mu vyměníš olej a natankuješ? Máš jí už "vyšeptalou"? Promiň ale tohle se asi dotkne každýho, kdo se o své auto stará, nejen o 205 a tady máš důkaz !!!! že těch krásných je stále dost a záleží jen na nás a našem vztahu k autu ruku v ruce s údržbou, jak dlouho takové zůstanou. To, že s autem najedu 25 000km ročně nutně neznamená že z něj udělám shnilou mr_ku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...