Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Světla 605


Dress

Recommended Posts

jestli mas H4 a H1, tak sviti obe dalkovy a jestli mas dve H7 tak sviti jedna jako potkavaci a druha jako dalkova.

PS jaky zarovky ma 605 nevim, ale muzes mit v podstate principielne tyhle dve varianty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Dress: Mlhovky mam vymlaceny a zakryty mrizkou, takze Ti neporadim. Zjistim to az koupim novy a budu tam zarovky davat. Ale vecer tu bude Dydzej, ten je ma a tak Ti urcite rad poradi.

A kdybyste se me ptali, kolik mi Dydzej plati za reklamu, tak to je tajemstvi. Strasne tajny. :D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ze 100w zarovek uz jde hodne svetla a je veliky riziko ze znicis paraboly, nelede na elektriku, ktera na to taky neni stavena, ja jsem dal 100w zarovky do mlhovek a nedal s jsem tam silnejsi pojistku a malem jsem vyhorel, protoze se pijistka prepalila, ale chytl od toho i plastovej obal :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dress: predni mlhovky = H3 bile 55W (taky se delaji 100W, 110W, 130W a 200W, ale do mlhy je to podle mne nanic).

A kdyz zapnu dalkovy svetla, svitej mi i tlumena (aspon myslim), a pokud mam zaply predni mlhovky, tak ty mam pocit ze taky :D

Co se tyka 75W H1 zarovek: pokud vim, tak se delaji 70W, ale jen na 24V. 12V H1 jsou az 85W, 100W, 110W a 130W.

Co se tyka 100W zarovek: jak uz bylo psano v jinem clanku, pokud ti slepnou paraboly, 100W te nespasi!

Jinak ja je tam chvili mel, docela to hralo (i kdyz to 55W H1 celkem taky), ale vydrzely rozhodne dele nez rok. Paraboly mam zatim jakz-takz, v noci kdyz se 100W zaply dalkovy tak bylo videt fakt pekne, to jsem si overil cestou do Chorvatska. Ale rano jedna dosvitila, tak nevim, jestli ji tech 12 hodin sviceni v kuse nejak nevadilo (BTW taky jsem mel s sebou jen H4 ;)). Pozoroval jsem tam utaveny plastovy kryt autokonektoru k zarovce a taky trochu natavenou buzirku na druhe strane. Ale to mohlo byt z drivejska, treba nejakej prechodak.

Co se myslim vyplati: poradne sestelovat sklony svetlometu, uplne nejlepe s autem zatizenym tak, jak nejcasteji jezdis. Renovovat paraboly (vim, je to dost drahe, ale u 605 furt lepsi nez kupovat nova svetla). Az pak vymenit zarovky (casem totiz trochu slepnou) a asi koupit zarovky s vetsi svitivosti (=vice lumenu, neni potreba vice Wattu), nevim ale, ktere doporucit, moje Narvy+30% mi prijdou ze svitej uplne normalne. Taky zkontrolovat elektromotorky naklapeni svetel. A nakonec si umejt predni sklo zvenku i zevnitr! ;)

Petr605: :D;):D je to tajny :cool:;):cool:

[Editován dne 21/10/03 Dydzej]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pani mne na 605 svietia vsetky, dokonca ked zapnem hmlovky tak dialkove nezhasnu, alebo ked chcem zapnut hmlovky tak musim mat zapnute stretavacky. Na niektorych som videl ze mu stacili zapnut parkovacky a hmlovkami mohol svietit. Na margo 100W ja som to skusal ale po 5 zapnutiach som odvalil packovy prepinac. Takze ak niekto chce pouzit 100W tak by som doporucilIch spinat relatkom cez poistku.Ked som pozeral tu packu tak ta je stavana max na 12A. A ked tam das 100 tak je to skoro 20A. Inac tie stovecky to ti ine svetlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este som zabudol ze ziarovky s vyssou svietivostou je podla mna dobra odrbavka. Na kazdej pisu ze su 55W a maju vyssiu svietivost, ale ked sa na nu poriadne pozries tak od obycajnej ma podstatne tiensie vlakno a tym by som povedal ze aj mensiu zivotnost. To by nebolo to hlavne, ale ked meras jej odber tak je to v skutocnostiskoro 75 W. Je pravda ze dojem vyssej svietivosti sa da dosiahnut aj plnenim ziaroviek roznym inertnym plynom a ten sposobuje ze ziarovka svieti takpovediac inou farbou svetla. To je len moj nazor a tymto nechcem nikoho odradzat od lepsich ziaroviek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...