Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Olej STARLINE


Jája

Recommended Posts

starline je jen obchodní značka, nevím přesně kdo to pro kelly vyrábí jestli eurol nebo někdo jiný

o který olej ti jde? Mě totiž zrovna oleje starline nejlevnější nepřipadají. Např. starline olej 5w40 bez slev stojí 5 litrů 1060,- , připlať 60 Kč a můžeš mít z olejservisu.cz total 9000 5w40. Někde v historii tu byl dokonce odkaz na prodej toho oleje total ještě levněji, snad dokonce pod 1000 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

mycTD - ne to ne. Ale já tam koupil origo Valea a né žádné pochybnosti.....:papa

já tam koupil "origo" valea na 206, na krabici napsáno made in Poland a kvalita příšerná, sklo vyčištěné a odmaštěné a stejně furt mazali a vrzali, pak jsem je vyměnil za stěrače zn. Alca a jsem spokojen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starline - značka pro výrobky, které pro ně někdo vyrábí. Třeba brzdové hadice Starline vyrábí Semperit. Takže?

A na oleji bych nešetřil, pokud nejezdíš často a s nějakým vrakem...

Starline - je to asi něco jako Tesco tatranky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tu nedávno naznačil: StarliNÉÉÉ!!!! Všechno , nebo tedy téměř je ****! Ale nedávejte rovnici KELLY a STARLINE. V KELLY objednáš i kvalitu! Akorát si o ní musíš říct. V počítači ti mají možnost nabídnout několik alternativ. Akorát STARLINE ti nabídnou jako první. Bohužel. Od STARLINE už ani čepičku na ventilek! Hovořím ze svých docela bohatých zkušeností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady někdo ty vlastní zkušenosti rozepiště, něco jako .. koupil jsem si od nich olej a zadřel se mi motor, koupil jsem si destičky a neubrzdil jsem to na křižovatce... ale křičet tady jenom Kelly nebrat je trochu mimo. Já jsem u nich koupil dokonce něco pod značkou starline - výfuk na opla a vydržel cca 3 roky, což je myslím úspěch vzhledem k tomu, že stejnou dobu vydrží i výfuk na nový 307 jak tu nedávno někdo napsal. Tím netvrdím, že všechno pod značkou starline je hifisuper a bez chyby, ale aspoň napište něco konkrétně ať se případně další můžou vyvarovat zakoupení té součásti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Tak tady někdo ty vlastní zkušenosti rozepiště, něco jako .. koupil jsem si od nich olej a zadřel se mi motor, koupil jsem si destičky a neubrzdil jsem to na křižovatce... ale křičet tady jenom Kelly nebrat je trochu mimo. Já jsem u nich koupil dokonce něco pod značkou starline - výfuk na opla a vydržel cca 3 roky, což je myslím úspěch vzhledem k tomu, že stejnou dobu vydrží i výfuk na nový 307 jak tu nedávno někdo napsal. Tím netvrdím, že všechno pod značkou starline je hifisuper a bez chyby, ale aspoň napište něco konkrétně ať se případně další můžou vyvarovat zakoupení té součásti.

Má pravdu. Fakt by pomohlo, aby se tu někdo rozepsal proč ne Kelly, nebo Starline.

Nemůžete napsat AutoKelly ne, když prodávají značkové díly Valeo, Bosh, FrenKit apod. A to asi falzifikáty nebudou...

Ale fakt je že olej Starline bych si nekoupil...

Na koupení oleje Shell ještě mám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...