Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pro 405 s dvouzarovkovymi prednimi svetly


Guest Masinka

Recommended Posts

Mam prosbu, muzete se nekdo podivat jak to ma 405 zapojeny? Jde mi o to, ze po bouracce mi v servise ty dalkovy H1 nezapojili a nemuzu nikdo po aute najit draty ktery do nich vedou, proto se vas ptam na tyhle moznosti

1) elektrika vede v husim krku spolecne s elektrikou na H4

2) z husiho krku vede jenom elektrika pro H4 s H1 je napojena primo na H4 konektor.

Pokud byste byl nekdo tak hodnej a podival se jak to je zapojeny, tak bych mu byl vdecnej.

A pokud by mel nekdo v sasobe kabel s konektrorama na H1, tak bych taky neopovrhl.

[Editován dne 21/10/03 Masinka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi to tak dopadne, ale ja technicka elektrikarska lama bych to urcite zvrtal :-), proto zatim jdu cestou se kterou si dokazu poradit (no teda snad umim nacvaknout konektor)

No de mi hlavne o to, jestli to je vyvedeny z tech H4 nebo ne, mam strach abych nevyhorel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne s konektorama asi ne, hlavne kdyz tam bude ten drat, v servise kdyz opravovali tu moji bouracku, tak asi vazne nevedeli kam to zapojit, tak to sikovne ufikli :(:(:(

dik vsem kteri se na to podivali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Masinka: Eště k těm dvoulampovkám na 405. Píšeš, že ti svítí vždy jen jedna žárovka. Já sem se do elektriky světlometů zatím nehrabal a v mým případě je to tak, že na potkávačky svítí potkávací vlákno v H4 a na dálkový zhasne, rosvítí se dálkový v H4 a k tomu se přidá H1 v dálkový parabole, takže šajnu dostatek. Někde sem tu čet, že nemůžeš najít kabely k těm přídavnejm H1. Koukal sem na to u sebe a jsou normálně součástí kabelovýho svazku a ani je pořádně nejni kam schovat, taxi myslím, že nějakej šikula vzal wirecutter a vyřešil to po svým. Některý servisy to bohužel takhle praktikujou. ( mě např. ušmikli konektor k hladinovýmu snímači chladící kapaliny. Prostě nevěděli, kam ho zapojit, tak nazdar bazar). To ti dělal někdo tadyk v Práglu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO delal to sevis Honzy Cernika v Liberci , coz me mrzi o to vic, ze je to clovek, kteryho znam, na tom aute je toho p ty oprave nepovedenyho vic, nemuzu taky nikde najit draty k mlhovkam, leda mozna az sundam predni spojler, tak je treba najdu. NO dal nebyly zapojeny vrtule na sahare, misto nemrzky tam byla jenom voda, dost hnusne nalakovana nova kapota, kterou museli davat novou kdyz to jeli projet a zvedla se jim do skla, ktery to samozrejme taky neprezilo, tak je ted boule ve strese, ale nejvic me sere ze to rozlamalo sterace za 700/ks. Noa ty dalkovy svetla, proste nemuzu pochopit, proc by ty draty ustipavali a pak by si dali praci s jejcih maskovanim, protoze jsem mel sundany obe svetla a hledal jsem jak blbej a nic sem nenasel, je pravda ze sem nerozmotaval ten svazek kterej vede k H4, mozna tam ten drat bude, ale moc uz tomu neverim :-((((

Kdyz mi ty svetla fungovaly tak mi svitili jako tobe, cili, potkavacky H4 a dalkovy H4 (60W) a H1 dohromady, tak bylo svetlo jak ve dne, ale to ty vis sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm.... Tak tomu říkám mírně řečeno levota. Takhle domršit kárku, která tam je notabene na opravu je vskutku trestuhodný. Nevim nevim, ale řikat si servis a pouštět do světa takovýhle výkvěty... No, znám spolehlivější partičky servisáků. Jinak vodiče k mlhovkám taky nemůžu najít, ale obávám se, že tam prostě žádný nebudou. Prostě sis pořídil auto bez mlhovek, taxi to tam čecháčku natáhni sám. Měl sis připlatil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu rád, až budu mít s autem starosti typu \"dráty k mlhowkám, modrý ledky kamkoliv, zaječí wocásek na anténu a pod.\" Zatím mě čekají tlumiče, a kdejaký uchycení čehokoliv na podvozku, páč to začíná chrastit jak herynkářská dročka....

Mmch, právě mi volal servisák, že mám prdelku v cajku a že jako 9K bankovek. Nafotim a přihodim sem pro porovnání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...