Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

šrouby kol


kokylaka

Recommended Posts

Původně zaslal: Ticcino

Nový šrouby a balík? Čemu říkáš balík? Kolik tak můžou chtít za šroub? Řádově 30Kč? To je pětikilo za všechna kola. No není to málo, ale zase to máš na věky :)

V Peugeotu stojí na 605 jeden sroub 250Kč tj. 1250 kolo tj. 5 papouchů na auto :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Peugeotu stojí na 605 jeden sroub 250Kč tj. 1250 kolo tj. 5 papouchů na auto :roll

No tak to je docela mazec. Za 500 jsem kupoval 4 bezpečnostní. Co na tom ti francouzi maj? Mimo jiné šrouby na kola vyrábí třeba Kamax Turnov. Je možné nakupovat přímo od nich, ale netuším, zda to jde po 16 kusech :( . 250 za šroub určitě chtít nebudou...

EDIT: Výhoda aut se čtyřmi šrouby. Ušetříme :)

[upravil dne 20.9.2007 Ticcino]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Radek: origo peugeot alu maji rovnou dosedaci plochu. me zimni aez maji kuzelovou a videl jsem i alu s kulovou ;) takze neplati, ze co elektron, to kuzel.-...

a nekteri maji na rezervnim plechaci navarene "podlozky", aby sedela delka sroubu i sedlo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2Radek: origo peugeot alu maji rovnou dosedaci plochu. me zimni aez maji kuzelovou a videl jsem i alu s kulovou ;) takze neplati, ze co elektron, to kuzel.-...

a nekteri maji na rezervnim plechaci navarene "podlozky", aby sedela delka sroubu i sedlo ;)

Proto jsem psal "Hlavně zjistit jaký přesně šroub tam má být" Jinak jsem žil v domění že všechny alu mají kužel nebo rovnou, takže dík za info;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2Radek: origo peugeot alu maji rovnou dosedaci plochu. me zimni aez maji kuzelovou a videl jsem i alu s kulovou ;) takze neplati, ze co elektron, to kuzel.-...

a nekteri maji na rezervnim plechaci navarene "podlozky", aby sedela delka sroubu i sedlo ;)

Je tak, mám na rezervě kolem ďoury v plecháču asi 1cm podložku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...