Jump to content
Sign in to follow this  
lubos_HQV

Posuvné dveře - kontakty

Recommended Posts

v levych posuvnych dverich mi prestalo fungovat zamykani na central a zjistil jsem zaseknuty jeden kontakt. bylo praskle a rozdrcene perko, nahodou jsem nasel nejake podobne akorad kratsi ale i snim to zase jede. princip kontaktu jsem vam nafotil - asi to chce obcas vycisti a promazat - perko bylo zarezle !

DSC000211.JPG

DSC000212.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj.Já už rozdělal tyto kontakty na obou dveřích.Chtěly vyčistit,bylo tam něco jako elektrovodná vazelína+měděnka.Z tohoto "kontaktního pole" u mě vedou jen dva dáty konektorem do dveří k motorku,jsou tedy využity jen dva kontakty.A ten prostřední na dveřích (na fotce ho nemáš) zase tlačí do tyčinky kontaktního pole na sloupku - vypíná stropní světlo.

Horší bylo to rozloupnout (zalepeno) a pak zase zalepit (takové nepatrné pacičky to neměly nárok udržet).Složil jsem to namazané alkaprenem a přes noc nechal ve svěráku.

Stejně to nebylo tím.On je totiž,jak mi napsal jeden kolega,ještě mikrospinač v třmínku na zadním sloupku,a ten nedovolil v mém případě zamknout .Hlásil otevřené dveře.P806

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Ikvous

Myslíte, že v tomhle by mohl být pešek, když mi dveře nesignalizují, že jsou otevřené a nefunguje ani zavírání a otevírání okna od řidiče?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Původně zaslal: Kubis

Z tohoto "kontaktního pole" u mě vedou jen dva dáty konektorem do dveří k motorku,jsou tedy využity jen dva kontakty.A ten prostřední na dveřích (na fotce ho nemáš) zase tlačí do tyčinky kontaktního pole na sloupku - vypíná stropní světlo.

Ahoj, pokud si pamatuju, tak mas mechanicke ovladani oken u zadnich dveri, proto zrejme nejsou pouzite vsechny kontakty... Ale kazdopadne diky za popis a doufam, ze to nebudu muset rozebirat taky ;)

[upravil dne 28.9.07 raa]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj,dnes opět tvrdošíjně blikaly nezavřené dveře.Dobře jsem se oblékl a s odhodláním konečně zvítězit,jsem zvítězil.Jedná se o kontakt mikrospinače na sloupku.Nakonec stačilo povolit držák a nastavit,ale že mi to trvalo.:roker .Při této příležitosti upozorňuji na gumový profil nad tímto zámečkem.Na druhých dveřích jsem přilepil ještě jeden delší kus,protože se mi zdálo,že voda stékající po dveřích tam zamrzává.Dveře pak nejdou otevřít.Zatím buď nemrzlo,nebo to funguje.P806

post-0-14109598610937_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

jako nápad to není vůbec špatné:super,ale chtěl bych se Tě zeptat"jestli to trošku nevadí při zavírání a čím jsi to přilepil:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj,občas jsme patlalové všichni,ale to nic.Natři jen tu část gumy,kterou přitiskneš na sloupek.Pokud přilepíš i sebe,tak se odřízni ostrým nožem (kůži radši ne!) a zbytek lze umýt toluenem či acetonem.Nevím,jestli se tyto chemikálie ještě na trhu vyskytují.Toluen byl v drogerce na občanku od 18 let.... hahaha P806

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×