Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Síťová přepážka u 406 break


OK406

Recommended Posts

Dneska jsme na komorně-pracovním minisrazu u mě v garáži dělali s Komisarem u jeho 406 break síťovou přepážku za zadními sedadly. Po sundání bočního tapisírunku, jsou již z výroby v bočních sloupcích otvory se závitem, do kterých se přišroubuje šroub s očkem(dá se koupit závit M6). V obložení se udělá díra pro šroub, kterým se přišroubuje skrze tapicírunk ke sloupku. To samé se provede na druhé straně. Po odstranění zadního plata a připevnění sítě, se dole přichytí za očka, která tam již sou a nebo se dají přidělat. Po upevnění sítě i dně kufru, se zadní plato dá nazpátek. Použita byla klasická síťka do kufru.

[upravil dne 18/9/07 OK406]

post-0-14109596514904_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu síť právě řeším taky, akorát mám nový model a ten úchyt už mám připraven z výroby. Sháněl jsem originál, ale nepovedlo se a nový díl je strašně drahý (přes 5000,-). Okouknul jsem to a vyrobím něco podobného originálu z kulaté tyče nahoře, kterou provleču síť a s dolním uchycením karabinami za očka v kufru. Akorát mám problém sehnat dostatečně velkou a pevnou síť, aby nebyla moc tenká a unesla náklad kufru při případném prudkém brždění. Kde jsi prosím sehnal tu tvoji a kdo ji vyrábí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

A k čemu je to dobrý?:myslim

Já mám sedana ale je to dobrý např. pokud máš psa, různé věci vzadu na platu apod. a nebo se zkus zeptat těch, co to mají. Ale každém případě je to dobrá věc, jinak by to ani jiný neměli.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se právě ptám... Pokud by byla kovová, tak bych to chápal - zabrání to třeba nákladu, aby se přehoupl na sedačky, atd. Ale tahle síťka:nevim Možná tak na toho psa ...:) Na druhou stranu, když je pes vychovanej, tak není potřeba ani to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...