Jump to content
OK406

Síťová přepážka u 406 break

Recommended Posts

Dneska jsme na komorně-pracovním minisrazu u mě v garáži dělali s Komisarem u jeho 406 break síťovou přepážku za zadními sedadly. Po sundání bočního tapisírunku, jsou již z výroby v bočních sloupcích otvory se závitem, do kterých se přišroubuje šroub s očkem(dá se koupit závit M6). V obložení se udělá díra pro šroub, kterým se přišroubuje skrze tapicírunk ke sloupku. To samé se provede na druhé straně. Po odstranění zadního plata a připevnění sítě, se dole přichytí za očka, která tam již sou a nebo se dají přidělat. Po upevnění sítě i dně kufru, se zadní plato dá nazpátek. Použita byla klasická síťka do kufru.

[upravil dne 18/9/07 OK406]

post-0-14109596514904_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu síť právě řeším taky, akorát mám nový model a ten úchyt už mám připraven z výroby. Sháněl jsem originál, ale nepovedlo se a nový díl je strašně drahý (přes 5000,-). Okouknul jsem to a vyrobím něco podobného originálu z kulaté tyče nahoře, kterou provleču síť a s dolním uchycením karabinami za očka v kufru. Akorát mám problém sehnat dostatečně velkou a pevnou síť, aby nebyla moc tenká a unesla náklad kufru při případném prudkém brždění. Kde jsi prosím sehnal tu tvoji a kdo ji vyrábí?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Původně zaslal: MJSytic

A k čemu je to dobrý?:myslim

Já mám sedana ale je to dobrý např. pokud máš psa, různé věci vzadu na platu apod. a nebo se zkus zeptat těch, co to mají. Ale každém případě je to dobrá věc, jinak by to ani jiný neměli.:myslim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já se právě ptám... Pokud by byla kovová, tak bych to chápal - zabrání to třeba nákladu, aby se přehoupl na sedačky, atd. Ale tahle síťka:nevim Možná tak na toho psa ...:) Na druhou stranu, když je pes vychovanej, tak není potřeba ani to ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×