Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

laktova opierka / loketni operka P306


RomanNR

Recommended Posts

ahojte....nasiel som sice temy o laktovych opierkach, kt. sa daju individualne namontovat - ale nenasiel som odpoved na svoje otazky...=)) ....mam na mysli tzv. UNi opierky.....chcem sa vas spytat - ma niekto skusenosti s montovanim UNI opierky do 3-dveroveho auta? ide mi o to ci nezavadzia ta opierka pri posuvani sedaciek ked niekto nasada na zadne miesta.....a bolo by uplne super keby mal niekto fotku ako to vyzera v 306 - ci to taktiez napr. nezavadzia rucnej brzde....bezpecnost je pre mna nadradenejsia komfortu:aut dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RomanNR

.....fuuuu:o....3,5 litru to neeee.....zasa az taky komfort mi netreba:D......rozmyslam nad tou lacnejsou UNI verziou....napr.:

http://www.hobbycar.cz/engine.php?idin=(id=726)&viewd=1〈=cz&x[0]=6

ale toto je az prilis ubohe....:myslim

tuhle operku jsem si zrejme prohlizel v jedne zlinske prodejne autodoplnku. je to v podstate to co bych chtel (kozenkovy vrch), ale provedeni bylo hodne chabe. zadni odklapeci dekl (jakoze drzak napoju) se odchlipoval a kruhove vylisky se me zdaly nejenon hodne male (treba pro plechovku), ale taky byly plytke a podle me neudrzi vubec nic. a je to cesky vyrobek (myslim ze guzu.cz).

oldova operka ma asi lepsi drzak napoju, ale nabizeli mi ji pouze v kycovem provedeni vrchniho deklu (jakysi kruhovy nesmysl a la joysticky v bmw). ciste kozenkovy potah jsem zatim nenasel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: olda

Uni verzi mám,ničemu a nikomu nevadí,je v ní velký odkládací prostor a má držáky na nápoje:supertady

ještě přidělání

na středový tunel.

[upravil dne 17.9.2007 olda]

uhm...dik za fotos......ja som t s tym zavadzanim myslel tak, ze ci nebude zavadzat pohybu prednych sedaciek ked ich budem posuvat resp. odklapat za ucelom nasadnutia na zadne sedadla......mam 3-dver......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...