Jump to content
Sign in to follow this  
Bohouš

nespouští sahary - Peugeot 405

Recommended Posts

Nevím proč, ale z ničeho nic, mě přestali spouštět sahary. Co by to mohlo způsobit ??? Jde mě o to jestli to není jen nějaká blbina.......jo a je to verze s klimou :roker:roker

Předem díky za jakékoliv názory

Doplnění - když se pak voda ohřeje přes 100 stupňů, tak se nerozsvicí STOP, ani to červené okýnko u teploty vody - je to normální ???? Mám pocit, že u 205 GTI se to totiž rozsvicelo :myslim

[upravil dne 17/9/2007 Bohouš]

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mam sice 206 rv 98 s klimou ale taky nemam teplotni cidlo v chladici. Ted jsem jej menil (chladic) a krom 3 hadic tam nic neni. Ja mam teplotni cidlo tesne u termostatu jak vede hadice k chladici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

*K tomu rozsvicení ikonek ohledně teploty vody. Včera mi u 405 praskla hadička s chlad. kapalinou ... bohužel mi to ze startu jen rozsvítilo, že chybí voda, taxem jí dolil ... v půlce cesty ale sleduju 105 stupnu a stoupa to(sem nevedel ze to prasklo) ... cervena ledka se rozsvitila az asi u 115 stupnu a stop se mi nenapsalo ani jednou. Nicmene rok zpatky jsem mel stejny problem a STOP + nasledne vypnuti motoru asi za 10 vterin se napsalo opravdu asi az u 120 stupnu a lehkeho koure z podkapoty (holt dojet do garaze sem s tim nejak musel).

*Indikatory fungujou v pohodě - asi to ma kazdej model nastaveny trosku o stupen jinak, nebo je to starim - ale takto mi to vyhovuje, nebot kdyz na to hodne depnu, 100 stupnu tomu treba i dam a predstava ze mi sviti cervena ledka bych se asi nasral(provoz mam asi 92) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U 205 1.8D r.v.1988 jsme měli špatný snímač a jakmile se motor začal přehříval, tak se rozsvítila kontrolka a motor se vypnul Po zjištění závady se dal nový spínač a vrtule se obě točily a pohoda .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×