Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mlácení z přední nápravy


Martin.405

Recommended Posts

Ahojte, příšerně mi na mojí 405ce něco mlátí na přední nápravě.. Projevuje se to při přejezdu jakýchkoliv nerovností, na vytočení kol nezáleží, zárověň je vůle na řízení, auto tak trochu plave.. Chytal sem řídící čepy, ale v nich se mi vůle nezdá, spodní kuláky se mě prvně zdály volný ale když sem je zkoušel dneska tak zase vypadaly pevně... Může to dělat hardy spojka na tyči řízení co de od volantu? Ty rany sou fakt hrozný, jak kdyby mě za chvíli mělo upadnout kolo.. Pak mě ještě napadájí vnější řídící tyčky, no a vlastne všechny čepy co tam sou protože už su z toho zkoušení tak zblblej že už nevím..

Jak byste to řešili? Koukal sem na auto kelly, ceny za čepy tam sou docela přijatelný (cca 300/kus) tak mě napadlo prostě vyměnit všechny.. Akorát by to bylo na obješení kdyby to potom mlátilo dál.. co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martin.405

Jak byste to řešili? Koukal sem na auto kelly, ceny za čepy tam sou docela přijatelný (cca 300/kus) tak mě napadlo prostě vyměnit všechny.. Akorát by to bylo na obješení kdyby to potom mlátilo dál.. co vy na to?

Zkusil bych být tebou zajet na TK, kde ti za pár korun vyzkouší auto na těch plotnách, a třeba ti ten technik rovnou řekne, co to je, většinou tě i pustí do té jámy, abys to viděl.

Zkus na nějakou TK zavolat kolik za to chtějí, většinou poskytují prohlídky na přání zákazníků...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Martin.405

Jak byste to řešili? Koukal sem na auto kelly, ceny za čepy tam sou docela přijatelný (cca 300/kus) tak mě napadlo prostě vyměnit všechny.. Akorát by to bylo na obješení kdyby to potom mlátilo dál.. co vy na to?

Zkusil bych být tebou zajet na TK, kde ti za pár korun vyzkouší auto na těch plotnách, a třeba ti ten technik rovnou řekne, co to je, většinou tě i pustí do té jámy, abys to viděl.

Zkus na nějakou TK zavolat kolik za to chtějí, většinou poskytují prohlídky na přání zákazníků...

díky za radu, ozkouším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...