Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Uprava plechov pred striekanim


maweryk

Recommended Posts

Ahoj,

davam si do poriadku trosku mojho veterana (Jawa 250). Chcem ho nastriekat, ale mam otazocku. Povodny nater som zbrusil, ale po hrdzi mi zostali na plechu male jamocky.Cim to vyhladit? Zakladnou by som to neprekryl,aspon pokial by som to striekal a zas po stetci by zostali cmuhy. Dik za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Původně zaslal: Pata

Jinak pokud jsi nejsi jistotou povrchu,...

To je teda věta...

Pokusím se volně přeložit:

"Jinak, pokud si nejsi jist kvalitou povrchu,..." :)

Kua tak to se omlouvam, to je tak, kdyz se to pise narychlo od stolu plneho jidla........ :mad::mrk:D

Edit: jakapak Jawa 250 to je? Kyvacka? typ 353? Panelka? 592? 559? Nebo snad Perak? typ 11? :mrk

vice info o modelech: http://www.jawamania.info/modely/default.aspx

[upravil dne 16/9/2007 Pata]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nic se s tím nehraj, je to velice jednoduché. Pokud to máš na plech a je to opravdu bez rzi, nastříkej to základní barvou na lehké kovy.Po zaschnuťí se nato mrkni , pokud tam zůstaly ještě nerovnosti bude to třeba ještě přestříkat plňičem. Ten ti dokonale nerovností vyrovná a po přebroušení vodním smirkem zrnitosti nejméně 400 můžeš nastříkat vrchní barvou. Tak nějak bych to viděl já. Zdenek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Základ je mít zdravý plech, nechat otriskat (keramika, sklo, ne broky, povrchu utlučou a barva má menší odtrhový index).

Co používat pod barvu, s tím zajdi za lakýrníkem, ne všechno se snáší a radši to nechej na něm - teda pokud si to nebudeš lakovat sám. Když samovýroba, tak stříknout plničem, pak tmel, zabrousit a zase plnič. Zabroutit pod vodou, lak. Doporučoval bych ale lakovnu, šikovnýho borce z okolí.

[upravil dne 19.9.2007 Ladis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, co pořád pleteš s tím plňičem a tmelem.Ty asi nevíš mezi němi rozdíl. Já jsem psal - Pokud to máš na plech a je to opravdu bez rzi, nastříkej to základní barvou na lehké kovy.Po zaschnuťí se nato mrkni , pokud tam zůstaly ještě nerovnosti bude to třeba ještě přestříkat plňičem. Ten ti dokonale nerovností vyrovná a po přebroušení vodním smirkem zrnitosti nejméně 400 můžeš nastříkat vrchní barvou. Už jsem něco v životě nastříkal a toto je moje rada.On si to chce udělat sám proto rada. Zdenek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...