Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

205 - chladící soustava


Marty

Recommended Posts

Zdravim! Zjistil jsem, že mám prasklou expanzní nádržku a utíká mi celkem dost chladící kapalina. Nevíte za kolik se dá tak sehnat, protože předpokládam, že se tady dozvim, že to zalepit nepůjde:(

Ještě bych se chtěl zeptat ohledně rozhřívání zadního skla. Nefunguje mi jedna \"čara\":-). Ostatní jsou v pohodě. Dá se s tím něco dělat nebo se stím musím smířit?Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, jsou na to korekcni laky... ma to vysoky obsah tusim stribra a pak to prej vede elektriku. Nevim jak moc dobre to funguje, ale Athlona XP jsem s tim neodemknul :( Jeste to zkusim napatlat na to sklo.

NTW: bud rad, ze ti nefunguje jenom jedna, me FUNGUJOU jen 3 :(, ale je to dodrany od psa, tak to snad pujde spravit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem voštík

jj, jsou na to korekcni laky... ma to vysoky obsah tusim stribra a pak to prej vede elektriku. Nevim jak moc dobre to funguje, ale Athlona XP jsem s tim neodemknul :( Jeste to zkusim napatlat na to sklo.

NTW: bud rad, ze ti nefunguje jenom jedna, me FUNGUJOU jen 3 :(, ale je to dodrany od psa, tak to snad pujde spravit

Stačí to jenom přetřít nebo je to pod nějakou ochranou vrstvou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...