Přejít na obsah
Marty

205 - chladící soustava

Recommended Posts

Zdravim! Zjistil jsem, že mám prasklou expanzní nádržku a utíká mi celkem dost chladící kapalina. Nevíte za kolik se dá tak sehnat, protože předpokládam, že se tady dozvim, že to zalepit nepůjde:(

Ještě bych se chtěl zeptat ohledně rozhřívání zadního skla. Nefunguje mi jedna \"čara\":-). Ostatní jsou v pohodě. Dá se s tím něco dělat nebo se stím musím smířit?Díky za radu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

jj, jsou na to korekcni laky... ma to vysoky obsah tusim stribra a pak to prej vede elektriku. Nevim jak moc dobre to funguje, ale Athlona XP jsem s tim neodemknul :( Jeste to zkusim napatlat na to sklo.

NTW: bud rad, ze ti nefunguje jenom jedna, me FUNGUJOU jen 3 :(, ale je to dodrany od psa, tak to snad pujde spravit

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Napsán autorem voštík

jj, jsou na to korekcni laky... ma to vysoky obsah tusim stribra a pak to prej vede elektriku. Nevim jak moc dobre to funguje, ale Athlona XP jsem s tim neodemknul :( Jeste to zkusim napatlat na to sklo.

NTW: bud rad, ze ti nefunguje jenom jedna, me FUNGUJOU jen 3 :(, ale je to dodrany od psa, tak to snad pujde spravit

Stačí to jenom přetřít nebo je to pod nějakou ochranou vrstvou?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

2 MArty: staci prej jenom pretrit (2-3 vrstvy) a melo by to fungovat... Schne to rychle, takze to neni na dlouho.... No a pod ochrannou vrstvou to neni.... Leda ze bys potom nalepil folie....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku