Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mobelix - České Budějovice


M.a.R.i

Recommended Posts

Měl dneska taky někdo taky super zážitek z tohohle obchoďáku v ČB? Přijel jsem ve 3 odpoledne do ČB a z obchoďáku jsem se dostal až v 8 večer. Okolo byl totální dopravní kolaps, řidiči si jezdili jak chtěli, parkoviště u Mobelixu i u okolních márketů totálně zapráskaný, takže jezdit tam a za autem mít káru byla opravdu jedna radost, když sem konečně zaparkoval a dostal se dovnitř,tak sem měl 100 chutí zase jet domu, všude nechutně napráskáno, úzký uličky, hlava na hlavě, pak jsem čekal 1,5h ve frontě,než budu moct zaplatit a pak jsem to absolvoval znovu, neboť jsem vše nepobral, košíky byly absolutně vybraný. Ale na druhou stranu musím říct,že v obchodě měli drtivou většinu zboží fyzicky přítomnou, i když bylo za otevírací ceny, navíc celkem příjemná obsluha. A kvalita věcí co jsem nakoupil byla překvapivě dobrá, vše vyrobeno v Německu. Ale absolvovat znova bych to nechtěl. 1/2 grilovanýho kuřete za 19Kč udělala taky svý, přišlo mi,že někteří jedinci tam chodili stále dokola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se snažím těmto záležitostem vyhýbat.

Když musím vyjímečně v Brně do "velkýho tesca" tak tam bloudím hodiny abych něco našel a Ikea je připad sám pro sebe. Musím uznat, že "bludiště" je z prodejního hlediska dobrej nápad ale mě to deprimuje luštit cestu od tam ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Ferry: Píše se to s přehláskovaným o, byl sem línej to hledat na klávesnici :mad:.

vix: lowcost sice jo,ale není to zas takovej šmejd jak sem čekal, většina má tuv standart

to Fusion: Tady zabloudit nemůžeš, ale za to když tam vlezeš,tak musíš prolézt celej krám, je to zajímavě řešený, market se skládá z jedný dlouhý klikatý uličky, nikde nemůžeš zahnout a dojdeš až k pokladnám u východu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mari: s tou klikatou čárou na podobným principu funkuje švédská IKEA :)

Kvalitu jsem ještě neviděl (fakt na ty šaškárny nemám čas - a nerad se tlačím), ale zaváděcí ceny se mi zdají poměrně vysoké - když je porovnáš třeba se zmiňovanou IKEou :) Nevím, jaká je kvalita, ale vzhledem k tomu, že nábytek se povětšinou vyrábí v Polsku a podobných státech, takže, když bude na úrovni ASKA, bude to ještě dobrý.

Jinak, design nic moc, ale chápu, u nábytku na 5-10 let to nemá pomalu ani cenu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden malej tip - než nakoupíte nábytek v podobných krámech, zkuste porozmýšlet, co vlastně potřebujete, a poptat se místního truhláře, zač vám to vyrobí. Možná budete překvapeni - sice se nedostane na úroveň polských šuntů, ale rozumnou kvalitu zpravidla udělá za rozumnou cenu, a naporoučet si můžete co chcete. Já takhle vybavil byt jednou, když mi tuto variantu doporučil známý, a příště už volám toho truhláře rovnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Jeden malej tip - než nakoupíte nábytek v podobných krámech, zkuste porozmýšlet, co vlastně potřebujete, a poptat se místního truhláře, zač vám to vyrobí. Možná budete překvapeni - sice se nedostane na úroveň polských šuntů, ale rozumnou kvalitu zpravidla udělá za rozumnou cenu, a naporoučet si můžete co chcete. Já takhle vybavil byt jednou, když mi tuto variantu doporučil známý, a příště už volám toho truhláře rovnou...

S tímto příspěvkem se dá souhlasit, ale musí mít ten truhlář méně práce jinak jsou dlouhé dodací lhůty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ano, když jsem zařizoval, 3 skříně a 2 skříňky byly hotové za měsíc, a teď má třeba práce, že dva měsíce min. Ale zase na druhou stranu, stojí za to si počkat, nekupuje se to na rok... takže radši budu mít dva měsíce věci v krabicích od banánů, a pak solidní kvalitu na míru, než to mít hned, ale horší kompromis.

Jo a ještě jedno plus - nikam jsem pro to nejezdil, dovezl mi to až domů, a smontoval na místě sám (s malou dopomocí typu "tady podrž" ). A odjel teprve když bylo všechno tip-top. Plus se mu na místě nezdál jeden pojezd od šuplíku (mně přišel OK), tak jej za pár dnů přijel vyměnit. A smontovat to přijel v sobotu, abych si nemusel brát volno. Fakt mi to za to stálo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě, slušnou skříň aby člověk pohledal.. Buď je úzká, nebo nízká, nebo je to šunt - a když je normální, tak je neskutečně drahá Při ceně jedné dřevotřískové desky se mi ty ceny nezdají, zvlášť, když to ty "polské" firmy nakupují ve velkém.

Ale jednou je tady inflace a spousta lidí zařizuje byty levným nábytkem...

Já to mám jednoduchý. Byt ve staré zástavbě, kde snad není jeden roh pravoúhlej + chci mít byt docela dobře barevně sladěnej. Bude to fuška, ale těším se na to - ještě, že mám mezi spolužákama pár truhlářů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

To ano, když jsem zařizoval, 3 skříně a 2 skříňky byly hotové za měsíc, a teď má třeba práce, že dva měsíce min. Ale zase na druhou stranu, stojí za to si počkat, nekupuje se to na rok... takže radši budu mít dva měsíce věci v krabicích od banánů, a pak solidní kvalitu na míru, než to mít hned, ale horší kompromis.

Jo a ještě jedno plus - nikam jsem pro to nejezdil, dovezl mi to až domů, a smontoval na místě sám (s malou dopomocí typu "tady podrž" ). A odjel teprve když bylo všechno tip-top. Plus se mu na místě nezdál jeden pojezd od šuplíku (mně přišel OK), tak jej za pár dnů přijel vyměnit. A smontovat to přijel v sobotu, abych si nemusel brát volno. Fakt mi to za to stálo...

Souhlasim, delam u podobneho stolare brigadu a ma prace na vice nez rok dopredu... Dela vse na 105% :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...