Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bodykit 106 gti (s16) (prahy, lemy)


kujon106

Recommended Posts

Nj Kujone ty vis kdy to mas vse prodat.Zrovna dneska sem se pekne zkur... oprel o na pul zahrabane penumatiky a pekne jsem dal zadnimu narazniku zabrat:(:(:( Nevypada to tam vzadu vuuubec hezky ani se na to uz nekoukam.Jak se ti ten tvuj naraznik podarilo sparvit a jen tak pro zajimavost,za kolik si ho strelil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj, to je náhoda, na prodej to bylo tušim někdy od října :-) Jinak spravit se nechal úplně v klidu, byl "šikovně praskej" přesně v místě kde se ta boční otěr. lišta napojuje na tu hlavní, takže lišty byly OK, jen skelet rupnul -> ten se svařil a pohodička ;) jinak - prodal sem ho za 1200kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem tomu dal trochu vic nez byl ten tvuj:(Dneska se mi vsechno sralo.Vetrani se posralo,diky tomu se mi zamlzily okna,diky tomu sem videl ve tme uplne...,no a diky tomu to tak skoncilo!No a na konec to nejlepsi ze jsem prisel o praci.Na pondeli 7.1. jen tak nezapomenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mino

Ja sem tomu dal trochu vic nez byl ten tvuj:(Dneska se mi vsechno sralo.Vetrani se posralo,diky tomu se mi zamlzily okna,diky tomu sem videl ve tme uplne...,no a diky tomu to tak skoncilo!No a na konec to nejlepsi ze jsem prisel o praci.Na pondeli 7.1. jen tak nezapomenu...

No ty jo tak to je blbý takovou chviličku ho máš:(No snad se to podaří opravit..Udělej si havarku ne?Já ji mám a kdyby se mi něco takového stalo tak to zaplatí pojištovna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak s tim lemem to zas az tak tragicky nevidim,sel tak dobre nacvaknout a drzi,ale ten spoj s naraznikem je nejakej na pytel,to se bude muset nechat sundat cely.Trochu jsem to pokrupane srovnal a jak je to ted spinave tak to s dalky nejde ani videt:DAle sere me to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...