Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

airbag


noner

Recommended Posts

zdar hošci,

potřeboval bych trochu poradit.... v autě mi bliká kontrolka airbagu, která po pěti minutách už jenom svítí. no a na diagnostice mi řekli, že auto už bylo bouraný a že se v tom někdo hrabal a vyměnil řídící jednotku airbagu (ale za špatnou). nevíte kde ta řídící jednotka je? docela bych jí chtěl vyměnit za správnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě, myslim že na vrakáči to budou mít jistojistě. Otázka je za kolik. Nebo pak by možná šlo nějakym způsobem rozkuchat ty stávající a upravit je - dle mě tam není nic složitějšího než jakejsi 2polohovej dotyk. spínač - rozpojeno OK, spojeno KO - bliká airbag. Ale nevim, nekoukal sem do toho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

A kedy sa tie airbagy majú vystreliť? Teraz som mal nehodu, jeden debil sa v kolóne vopchal predomňa a dupol do brzdy, samozrejme že som nestihol ubrzdiť a ešte som na vine samozrejme ja, lebo som nedodržal bezpečný odstup. No nezabili by ste ho? S ťažným mi prešiel popod nárazník a ponad spojler a rozmlátil mi chladič. Čidlo na airbagy je ďalej? Niekde pri motore? Alebo prečo nevyskočili? Síce je to dobré, aspoň ušetrím za opravu, ale nejako mi to vŕta v hlave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noner ted jsem řešil to samý už mám aibagy v cajku ty pyropatrony když jsou špatný tak mají shrnutou tu plastovou bužírku ale pokud v nich při bouračce někdo seděl tak se to zase natahne zpátky a už to nepoznáš origo pyropatrona stojí 3500 a na vrakáči jsem je koupil za 2400 obě jedna byla vadná ale vyměnil mě ji za dobrou a když máš vystřelený pyropatrony tak máš automaticky po řídící jednotce peugeotu mi tvrdili že to nejde opravit že musím koupit za 14 litru novou ale v poloznačkovým servisu- autofajt olomouc je šikovnej elektrikář a ten mi tam za litr nahrál novej software a airbagy sou v cajku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...