Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zvolávacia akcia 307


hnusoba

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Ahojte majitelia modeloveho radu 307

mam kupene auto z peugeotu /z bazara peugeot/ ale je to dovezena predvadzacka z Francuzka pravidelne kazdy mesiac sa pripominam mailom a tteraz som im aj volal do peugeotu v Bratislave no odpoved je zatial taka ze ty majitelia co si kupili auto na Slovensku tym uz rozposlali pozvanky v 2 vlnach a mi co mame dovezene auta zo zahranicia mame vraj cakat zevraj ma prist z FR nejaka vyzva alebo tak nejak aby mohli zvolat aj taketo auta.

Viete niekto nieco o tejto skutocnosti???

za kazdu vedomost budem vdacny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak na Slovensku ale v čechách (mám dovoz Belgie) jsem aniž by mi přišla pozvánka zavolal do Peugeotu a následně mi díl obědnali a za 14 dní už jsem frčel na víměnu.Tak si :myslim že to může být spíš přístupem toho onoho servisu :bacha.Skus zavolat i jinam a uvydíš co ti řeknou :papa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som si urobil vylet do najblizsieho Peugeotu od nas a tam zadal moj VIN do PC databazi a vysledok bol asi taky ze konkretne pre moje auto neni ziadna zvolavacia akcia, ze keby bola bolo by to tam vidno a je to jedno ci je to auto francuzske alebo slovenske. Nerozumiem tomu uz vobec ked v Blave v Peugeote mi povedali v septembri ze sa to tyka aj mna som z toho jelen. Je tu niekto kto by mi vedel povedat ci sa ma to tyka alebo nie? moje

VIN: VF33CKFUC84659477

nechcem zbytocne stresovat ale chcel by som v tom mat jasno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: robozv

Dnes som si urobil vylet do najblizsieho Peugeotu od nas a tam zadal moj VIN do PC databazi a vysledok bol asi taky ze konkretne pre moje auto neni ziadna zvolavacia akcia, ze keby bola bolo by to tam vidno a je to jedno ci je to auto francuzske alebo slovenske. Nerozumiem tomu uz vobec ked v Blave v Peugeote mi povedali v septembri ze sa to tyka aj mna som z toho jelen. Je tu niekto kto by mi vedel povedat ci sa ma to tyka alebo nie? moje

VIN: VF33CKFUC84659477

nechcem zbytocne stresovat ale chcel by som v tom mat jasno

tve auto mělo jen jednu svol akci a ta je už hotová

Vozidlo

Vozidlo

Svolávací akce (0)

Informace o smlouvách

Závady v záruce

Svolávací akce

Kód Název Typ Stav Datum zahájení Realizované body svol. akce

YER VT - Motory ET3 - TU5 CLS 04/04/2007 1 / 1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: robozv

Dnes som si urobil vylet do najblizsieho Peugeotu od nas a tam zadal moj VIN do PC databazi a vysledok bol asi taky ze konkretne pre moje auto neni ziadna zvolavacia akcia, ze keby bola bolo by to tam vidno a je to jedno ci je to auto francuzske alebo slovenske. Nerozumiem tomu uz vobec ked v Blave v Peugeote mi povedali v septembri ze sa to tyka aj mna som z toho jelen. Je tu niekto kto by mi vedel povedat ci sa ma to tyka alebo nie? moje

VIN: VF33CKFUC84659477

nechcem zbytocne stresovat ale chcel by som v tom mat jasno

tve auto mělo jen jednu svol akci a ta je už hotová

Vozidlo

Vozidlo

Svolávací akce (0)

Informace o smlouvách

Závady v záruce

Svolávací akce

Kód Název Typ Stav Datum zahájení Realizované body svol. akce

YER VT - Motory ET3 - TU5 CLS 04/04/2007 1 / 1

Dakujem ti na 100 000 krat za info no mohol by si mi blizsie prosim priblizit co to bola za zvolavacka? jedine a ak spravne som pochopil nieco z motorom? v servise dnes mi akurat z databazi vycital ze tam bola jedna oprava v ramci zaruky to suhlasi pred dvoma tyzdnami mi menili tesnenie pod hlavou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: robozv

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: robozv

Dnes som si urobil vylet do najblizsieho Peugeotu od nas a tam zadal moj VIN do PC databazi a vysledok bol asi taky ze konkretne pre moje auto neni ziadna zvolavacia akcia, ze keby bola bolo by to tam vidno a je to jedno ci je to auto francuzske alebo slovenske. Nerozumiem tomu uz vobec ked v Blave v Peugeote mi povedali v septembri ze sa to tyka aj mna som z toho jelen. Je tu niekto kto by mi vedel povedat ci sa ma to tyka alebo nie? moje

VIN: VF33CKFUC84659477

nechcem zbytocne stresovat ale chcel by som v tom mat jasno

tve auto mělo jen jednu svol akci a ta je už hotová

Vozidlo

Vozidlo

Svolávací akce (0)

Informace o smlouvách

Závady v záruce

Svolávací akce

Kód Název Typ Stav Datum zahájení Realizované body svol. akce

YER VT - Motory ET3 - TU5 CLS 04/04/2007 1 / 1

Dakujem ti na 100 000 krat za info no mohol by si mi blizsie prosim priblizit co to bola za zvolavacka? jedine a ak spravne som pochopil nieco z motorom? v servise dnes mi akurat z databazi vycital ze tam bola jedna oprava v ramci zaruky to suhlasi pred dvoma tyzdnami mi menili tesnenie pod hlavou

svol. akce byla kvuli vymene teplotniho čidla chladící soustavy. nic závažného,

ta oprava v ramci zaruky co ti \" vycital\" byla jeste ve francii při 93km a byla to jen nejaka diagnostika ,nic vic :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som bol v novembri na zvolávaciej akcii v Peugeote v PP, pozvali ma sami, týkala sa ABS - zapojenie ďalšieho relé v obvode ABS, ktoré sa zaplo až pri zapnutí \"zapaľovania\", neplatil som nič, pôvodne bolo relé naABS pod napätím stále aj pri vypnutom kľúči

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To: Pe.Tr clovece ohladom tej zvolavacky nato cidlo mas pravdu zabudol som na to ako na smrť menili ho pred rokom myslim v maji alebo zač. juna ked som bol na prehliadle na letnu sezonu ktoru robyl Peugeot spominam si hodil do stroja VIN a hned mi to oznamil takze ked dnes mi povedal ze v systeme nic ohladom mojho auta neni tak sa ta zvolavacka asi mna netyka /v to dufam/ hned mi padol kamen zo srdca esta raz ti dakujem za pre mna cenne info :papa

[upravil dne 14.4.2008 robozv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: očko

To isté povedali v servise peugeot aj mne /je to dovoz , zvolávačka sa Vás netýka .../.Poprosil by som \"Pe.Tr\" mohol by si sa mi tiež na to pozrieť?:myslim

Moje VIN je VF33HRHSB83515504. Ďakujem:papa:papa

Tohto auta sa táto zvolávacia akcia netýka, budeš mať zrejme verziu ABS/ESP 5.7. Inak boli tu už robené dve zvolávacie akcie ohľadne guľových čapov a RT3...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: robozv

To: Pe.Tr myslim ze ludia sa ti nebudu musiet skladat na baterku ale aj na klavesnicu :)

no Touchpad mam už druhej ale uznali to na zaruku :D:D:D

Já mu klidně tu klávesnici pošlu ;) i s myší ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

VF32A8HZF44483219

kdyby se mi někdo kouknul na svolávačky, případné opravy předem děkuji (206)

tak je to bez svol. akcí a jediné cotu je je v 5000 ve francii sundavana pal. nadrž plus vyčištění , což znamená asi že nový majitel si spletl palivo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...