Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přístup pod auto


wocko

Recommended Posts

Olejový filtr je na závit, zpravidla se dá povolit rukou. Jinak u každý pumpy mají spec. klíč (takovej s řetízkem) na povolování filtru. Pokud nemáš možnost najet na díru, dá se to řešit nájezdama (už to tu bylo - myslím dokonce OK406) nebo můžeš najet kolama na nějakej vyšší obrubník - ale vždy lézt pod zajištěné auto.:super

Jsou mezi námi lidé, kteří by se bez přizvednutí pod auto nedostali (např. já, Medvěd, Garfield, Pe.Tr, apod. - doufám, že jsem se nikoho ze jmenovaných nedotkl - aspoň sebe ne :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Pokud nejde olejový filtr povolit a není k dispozici spec. klíč, tak stačí šroubovák a nebo silný hřebík, prorazit filtr a povolit. Před našroubováním nového olej.filtru, je dobré těsnění pomáznout olejem.

nekdy je ten filtr tak blbe ze se k nemu moc neda dostat, treba zrovna u 406 ten pristup je hodne blbej, ze jedny strany nejaka hadice, z druhy strany altik, bojoval jsem s tim pomoci sikovek docela dlouho, nez se mi ho podarilo povolit a to vim, ze ho predtim utahovali rukou

jo a z toho filtru vytece behem sroubovani ven docela dost oleje, i kdyz uz bude vana vypustena, tak se na to priprav

[upravil dne 13/9/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomingo

ja teda neviem, ale pri výmene oleja by auto malo stáť na rovine. teda žiadne zvedáky, rampy ani obrubníky a pod. :myslim

zalezi kde je ten vypousteci otvor, kdyz je v zadni casti vany, tak myslim ze nadzvednuti predku je jen k lepsimu a lip to vytece ven

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...