Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Předělání 1.9 GTI 102ps z 205ky na karbec


Borin

Recommended Posts

Potřeboval bych radu chci si dát do jinýho auta (škodovka) motor 1.9 GTI 102ps z 205ky.Potřeboval bych poradit jestli jde nějak zredukovat elektrika vstřikování na minimum při použití klasické řj, nebo motor předělat na karbec (popřípadě radu jaký použít) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych to teda do shade nedaval, ale napad to je dobry, mnohem lepsi, nez tu shade oplacat naraznikama "aznasfaltykravo", imitace sani na kufr a sileny kridlo na motor. Ale k veci. Motor bych tam hodil cely vcetne elektriky a cerpadla, podle me to je jednodusi nez to predelavat na karbec.

BTW: Jak jsi upravi podvozek a BRZDY???!!!???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motory jdou dát do škodovky jakýkoliv oktávka,alfa atp ale já mám dobrý zkušenosti s peugeotama tak ho tam chci...podvozek bude vzduchovej a brzdy mám ve předu chlaďáky z velkejma brzdičema z 1203ky a vzadu mám kotouče taky...kdybyste se chtěli podívat na moje auto tak je tady : http://skoda-virt.cz/cz/auta/garde-a-rapid/307-borin-rapous/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Borin

Protože nevím jak předělat elektriku aby byla co nejjednodušší

jestli ten pazout funguje, tak bych asi zkusil postupne odpojovat v pojistkovce co se da, dokud motor pujde nastartovat.

Jinak pokud neresisi spotrebu, tak bych sel spis do tech karburatoru. Pokud je tam teda stelovatelnej predstih na rozdelovaci.

Je to jednobod, nebo MPI?

[upravil dne 15.9.07 .mycTD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno jde když se chce,

Motorva elektrika je samostatnej svazek, takže není problém ho oddělit z auta. Pokud chceš nechat vstřikování tak o nic moc ochudit nejde. Nedávno jsem koupil 205, 105Hp motor má celkem dobrej krouťák od spoda, ale není moc točivej, a taky bude do schade pěkně těžkej.

Mišule

www.SKODA110R.CZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Borin

Ale jakej karbec použít...to mi neřekne nikdo...

Dal bych to tam s komplet elektrikou, predelavat tenhle motor na karbec mi neprijde moc dobry napad...

Edit: a karbec? mysis si, ze tady vsichni predelavame strikacky na karby? :D Jako nic proti, ale to bude chtit hooodne laborovat se smesi a pak to doladit na brzde, pokud na to nemas cas a penize, tak bych tam nechal tu strikacku ;)

[upravil dne 18/9/2007 Pata]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...