Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sahari a STOP


Herkules

Recommended Posts

Mám 406 break 19,TD asi tri týždne. Pôvodný majiteľ mi spomínal že mu raz zasvietila STOP kontrolka že keď stým šiel do servisu zistili mu že nemal doliatu hladinu vo vyrovnávacej nádržke chladiacej kvapaliny. Mne sa minule bez ziavnej príčiny tiež rozsvietila STOP kontrolka a keď som zastavil aby som sa pozrel do vyrovnávacej nádržky zistil som že ventilátory za chladičmi sa mi točili na maximum. Teplotu som ale nemal ani 70 lebo som možno len pred dvoma minútami naštartoval. Po nejakej chvíľke sa ale ventilátory vypli a zhasla aj STOPka. Poradte mi začínajúcemu pežoťákovi v čom by mohla byť chyba? Môže sa mi nepatrne tratiť chladiaca zmes? Pri zapnutí kúrenia som totiž zacítil pach nemrznúcej kvapaliny. Usudzujem že niekde na radiátore môže byť nejaké netesnosť a preto sa deje to čo som popísal. Pri kontore kvapaliny ale vyditeľne neubudla. Je tam aj nejaké čidlo tlaku alebo také niečo? Za každú radu budem vďačný :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkuste použít "hledat" !

ale Váš problém bude nejspíš způsobený řídící jednotkou sahar, která je umístěná v levém podběhu za plastem. Z vrakáče jde koupit kolem 500kč...

Když použijete hledání, tak se dozvíte více...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...