Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nápravy


slopperjoe

Recommended Posts

Zdravim všetkých,

chcel by som vedieť Vaše postrehy a názory, kto, čo a kedy menil na nápravách na našich "kredencoch". Ja som menil guľové čapy, tlmiče mi na teste vyhodnotili OK, ale aj tak sa mi zdá, že nápravy na nerovnostiach dosť búchajú a celé auto sa mi zdá dosť "tvrdé". Máte podobné skúsenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahoj,

no moje auto je na tom asi stejne. Mam najeto asi 120 000, mensi vuli na prevodce rizeni, zadne vymeny na napravach asi zatim nenastaly (aspon ja je za poslednich 30 000 nedelal). Muj dojem je, ze podvozek hodne boucha na nerovnem povrchu (vytluky, panelova cesta), hlavne ta panelova cesta je utrpeni... S P309 1.1.i jsem to jezdil 80 km/h, mela mekke perovani a diry proste preletela, s P806 se od 20 km/h bojim, ze urazim kolo...

Zda se mne, ze to boucha od zadni napravy, snad by to mohly byt silentboky jako casto u P309, ale v servisu nic nenasli. Tak nevim.

Obcas to take divne boucha/vrze, kdyz mam zadek hodne nalozeny (6 lidi plus bagaz), ale to je spis pruzinama nebo tlumici.

Podvozek je samozrejme dost tvrdy, aby se auto nenaklanelo, ale nemam s tim problem, kdome jizdy po polnich cestach a na hodne krivych okreskach, kde se dokaze auto nejak podivne rozkyvat, ze potom vubec nesedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...