Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Novy vzhled stranky P-C


p406b

Recommended Posts

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Zipík

Už se stalo a je po problému:DAž na ty odkazy:(U nových příspěvků dokonce nefungují.Tak už nevím asi to nebudu řešit:nevim

[upravil dne 20.9.07 Zipík]

Psal jsem v této souvislosti autoru úprav hlavní stránky, víc s tím momentálně dělat nebudu.

Ok tak to je supr doufám,že se mu to podaří vyřešit:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zipík

Ok tak to je supr doufám,že se mu to podaří vyřešit:potlesk

Taky doufám.

Psát mu můžete i sami, dával už do tohoto tématu kontakt pro tyto účely:

Původně zaslal: lubosjerabek

Děkuji pánové za vztyčené palce :-).

Za všechny připomínky a upozornění budu moc rád.

Mailujte na peugeot@lubosjerabek.net

Děkuji

Luboš Jeřábek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Zipík

Ok tak to je supr doufám,že se mu to podaří vyřešit:potlesk

Taky doufám.

Psát mu můžete i sami, dával už do tohoto tématu kontakt pro tyto účely:

Původně zaslal: lubosjerabek

Děkuji pánové za vztyčené palce :-).

Za všechny připomínky a upozornění budu moc rád.

Mailujte na peugeot@lubosjerabek.net

Děkuji

Luboš Jeřábek

už jsem mu psal před pár dny : Ahoj , mam jen par pozn ad odstavec Naši Partneři na hl. straně. Jsou tam tři odkazy , Ostatni a nahradni dily nefunguji a když si rozkliknu servisy a pak jednotlive kraje popř VŠE ta tam jsou i firmy které našimi partnery nejsou , beru to jen jako že mužu najit nějaký servis ve svem kraji + nějake přispevky ad dany servis . Tim chci tedy řici že by to nemělo byt nadepsano Naši partneři . Dále pak v tom seznamu servisu neni spravně označeno u koho máme slevy (myslim tim naše partnery ) , navíc nikde na Hl. straně se nedozvím kolik procent u jakého partnera mame slevu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Upřímně ze vzhledu ani z technického zpracování moc nadšený nejsem. Kdysi jsme řešili nový design tohoto webu, včetně návaznosti na diskuzní fórum a troufám si říct, ¨že design který jsme vytvořili za jedno dopoledne který byl pouze nezávazný a určený pro vstup do diskuze byl v mnoha ohledech lepší, než tento nový. Jediné, co jsem za to tenkrát chtěl, že se logo našeho Studia objeví v partnerech. Bohužel to bylo ještě před "čistkou" ve vedení a nejspíš byl tento projekt smetený ze stolu. Jak psal Rebík:

"To je presně co jsme nechtěli, být závislí na jakémkoliv členovi PC"

Jsem sice členem PC, ale nabízel jsem služby mé firmy (pouze výměnou za reklamu na serveru) s tím, že vyřešíme kompletní přestavbu nových stránek. Je mi jasné, že mohlo být spousta důvodů, kvůli kterým jste od tohoto kroku upustili, ale také bych chtěl znát jen pro zajímavost důvod, který vedl k výběru autora současného webu.

Podle práce kterou odvedl bych to tipnul na člověka, který se tvorbou stránek zabývá buď krátkodobě nebo to má jen jako vedlejší aktivitu. Takže mi z toho vyplívá, že stejně vedení clubu nemá dostatečnou záruku v kontinuitě spolupráce při tvorbě webu.

Doufám, že má kritika nevyzněla nějak povýšeně nebo tak něco, to bych opravdu nerad. Každopádně když už se vedení clubu rozhodlo k těmto krokům, mohu nabídnout alespoň zdarma konzultaci jak stránky vylepšit po stránce kódu. (pokud bude zájem, jsem na čísle 775 21 21 80 nebo na SKYPE: studio_destiny)

DESTINY :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me zacina stvat, ze se nedeje zadna naprava a ani doplneni chybejicich informaci a stranek, dodnes to mam rozhozene a to sem to tvurci psal hned ten den, co se to tu objevilo a bez odpovedi natoz napravy. Byl bych radeji, kdyby to udelala firma za kterou je videt kvalitni prace a at je klidne osobou majitele spjata s PC, smlouvou se to da vse osetrit. Takhe to stoji nekde na puli cesty, zmenili se linky atd a vysledek, jestli nekdy bude tak velmi nejisty:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kouknu na hlavní stranu a někdo je online na chatu, je tam $record2->user, tak si kliknu na chat a tam je GO-Zila-GO, co to tam teda straší za $record2->user??

Dál pokud kliknu na svuj profil tak mám horní část čistou a až dole začíná stránka jak by měla, takže se musí odscrollovat vlastně celá obrazovka aby bylo něco vidět :(

Odesláno mailem správci stránek

[upravil dne 4/10/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě taky nešly:(A pořád nejde přes Mozillu přispívat na hlavní stránce:(Byl bych pro navrácení steré verse a až se tato vyladí dá se opět zpátky:myslimTo si myslím není problém pokud dotyčný udělal zálohu:bojim

[upravil dne 11.10.07 Zipík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...