pefry

haynes servisni manual na 406tku - kam upload?

17 posts in this topic

Ahoj vsem,

dostal jsem Haynes servisni manual na 406tku, 99-02, ma to 200MB, pokud to chcete, tak to muzu sem nekam uploadnout, abyste si ho mohli stahnout. Vzhledem k velikosti to nelze posilat na vsechny strany :-(

Pekny den

petr

Tak nakonec to davam na ftp.posik.cz user:406.posik.cz heslo:406

nasel jsem to tady na foru a kolega tam mel nejake manualy. Tak doufam, ze to spise oceni, nez aby mi nadaval :-)

mejte se

petr

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: pefry

zkus si na http://emule-project.net/home/perl/general.cgi?l=1&rm=download stahnout a nainstalovat emule. pak pomoci vyhledavani zkus neco najit. hodne stesti petr

Prosim tě nedoporučuj tady nikomu Emulu, kdo neví co to je tak by na ni mohl taky pěkně doplatit.;)

Proč? Co je na tom špatného?

Původně zaslal: stalmik

třeba nelegální soft a možnost mít doma razii...

No to zrovna ne, ale je to založeno na peer to peer sítích, čili přímé sdílení, a to je nelegální, další věc že už při instalaci si do počitače natočíš hromadu bordelu a další si pak nataháš když už stahuješ, a ještě ti přes to do počitače vleze každej komu se jen trochu chce;) No a nakonec tě nebude mít rád tvuj poskytovatel připojení protože vysokou konektivitou zatěžuješ síť

[upravil dne 11/9/07 Radek Hurvajz]

ano je to nelegální a tím pádem napadnutelné a v tomto případě Peer-To-Peer lehce vystopovatelné.. O tom bordelu nemluvě... :o)

no zrovna emule neni žádnej zázrak na sdílení a stahování dat z netu, ale já na něm nic (kromě toho že je to šunt) nevidim... co já vim, tak nelegální je distribuce kradeného softu, nikoli stahování ;-)

Původně zaslal: Cat

Emulu dobře znám. Už jí nepoužívám, mám jiný soft na p2p sítě. Bohužel jsem nikde na 307 nic nenašel.

To asi proto, že nepouživaš Emule :D:mrk