Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

autoshow v Praze


robert

Recommended Posts

Autoshow Praha 2003 mě teda docela zklamala. Jednak vstupné je 120,- a potom zjistíte, že se jedná opět o změ? všeho možného až po vteřinová lepidla na boty. Ale hlavně auta, jsou tam pouze prodejci (nevím jestli u všech), takže žádná show, ale jen to co vlastně jezdí po ulici (myslím tím i ulici třeba v Paříži). U pežotů (Domanský) na mě koukali, čeho se vlastně dožaduju, když jsem se ptal na šestnáctiventilová hdička. Prostě nechápali o čem mluvím. a tak to bylo všude. Co stálo za vidění, jsou hostesky a potom jsem objevil někde v rohu docela pěkné čiré zadní lampy na 206 s komplet zvláštním diodovým osazením a také čiré lampy s černým chromem. Jinak s tuningem bída o formulích a ferari nemluvě a hlavně mě štvou repliky závoďáků, kde jenom ta kastle vypadá, že to je pro závody. Mnohde nejsou ani motory. Nerad to říkám :-))) , ale s Brnem se to nedá srovnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no... ale zato ja mel pastvu pro oci i pro usi :)

Mini Cooper (ocvockovany :), ultima can-am - ta mela paradni zvuk, ael ten kokot co to startoval s tim vubec neumel jezdit...natoz se k tomu studenymu motoru chovat, a So+Ne tam byl modrej Passat s 2.pulkou jako prives, pro zmenu taky z passata :) Vsak ho urcite znate.... Ta muzika v tom je dost brutalni a PS2 v tom + DVD + x kousku kapacitoru to stalo za pohled.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cabryo: no to je naprosto easy :) ve ct a pa to bylo udelany spise pro \"odborniky\" k navazovani obchodnich a jinych styku, kdezto vikend byl, hlavne v sobotu, pro sirokou verejnost. V nedeli tam bylo lidi docela malo oproti sobote.... mozna to udelala uzavirka metra nebo ja nevim co....

A proc tam nebyl passat uz od ctvrtka? Protoze byl zaplacenej az od soboty.... a Cooper a Ultima tam byla od zacatku az do konce.... No ale ten passat byl libovej teda.. jako ze tohle nemusim, tak tohodle jsem nasaval hezky dlouho.... Jen pro zajimavost... ta prestavba stala udajne 400.000 € sehnanych od sponzoru... NArez co? Co tak sehnat sponzory nan nejakej Pížovitej Show Car? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale to co ty popisuješ to take bylo jedine co v pavilonu Tuning and Racing bylo k vidění. A navic kdo jezdi po srazech tak to tam letos viděl. To samé hala Autoaudio. Velka jako krava ale ty auta se tam nejak ztratila. Kdyz jsem tam byl pred trema rokama tak to bylo aspon o necem. V audiu plno krasnejch a ozvucenejch karek a tuning taky zajimavej. Tentokrat secto no podtrzeno hruza, ktera byla za darmo draha:mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj....audio bylo dost suche, ale kluci od rachotu jsou dost pohodovi ozralove:) byli jsme kalit a ten nejmensi Rachotak Milan se tam setnul jako presato:) v tesnem zavesu druhym nejmensim rachotakem Radkem (nebo Roman?) JA musel odejit jako prvni :( ale zase jsem jako prvni prisel a mel jsem hodinovy naskok :D.... Byla tam sranda.....ale jinak fakt mrtvo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...