Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 SR asi 2L break v automatu/co vy na to?


Quiddo1

Recommended Posts

No já bych tuhle kombinaci asi obešel velkým - HODNĚ velkým obloukem

(rok 91, 2,0 benzín, automat, děravá klima . . . . - vychází mi z toho přinejmenším pojízdná kasička, ne - li rovnou v brzku poukázka na místo na velkovrakovišti ve Slušticích)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, automaty v těhle lvíčatech nic moc, těm kilometrům bych možná přidal i sto tisíc navíc a otázka je vůbec celý motor, aby jsi potom neměl spotřeby dvě, jednu benzínu a druhou oleje:P Jestli se můžu zeptat, kolik chtějí za takový "fáro"??? Být ale Tebou, nechám to být, protože jak říkám, kdo má opici, musí mít na banány a ta tvoje o které tu píšeš bude (alespoň ze začátku) dost nenažraná:papa:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je doma,cesta proběhla OK (200km),jen to má mouchy v elektrice asi se v tom vrtal brouk pitlík:nevim co tím chtěl dosáhnout,takže mám prosbičku neví někdo nějaký odkaz na schema elektriky Peugeot 405 break 2,0 (1905ccm)SRI VF 315EDK4

Jedná se mi o schemata zapojení relátek pro startér(nebaví mě pořát to startovat pod kapotou kusem drátu

Dále nefunguje sahara na chladiči,takže na místě se to uvaří......no musí se pořád jet:D

Jinak je všechno z el. OK

Dále jsem zjístil že nějaký inteligen při tahání asi tímto autem jiného uvázal tažné lano na tlumič zadní nápravy takže je ohnutý a určitě netlumí:D

Dále asi budu muset vyměnit čalounění v interiéru protože to smrdí:nevimjako sto let nevymalovaná hospoda a střechovice není tam kde má být ale je jako baldachýn vyvěšená dolů(nepřilepená)

Dále tačky stabilizátorů vpředu a vzadu což je jen drobnost víc jsem na tom nenašel :Dzatím

Takže pokud by někdo mněl nějaké díly co by se mi hodily tak bych byl vděčný jsem teda z Ústí nad Orlicí,takže někde poblíž ikdyž se taky sem tam někdy docela rád projedu.

Mám to zatím jako náhradu za 406 o kterou jsem přišel před měsícem

post-0-14109596443491_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Quiddo1

Tak už je doma,cesta proběhla OK (200km),jen to má mouchy v elektrice asi se v tom vrtal brouk pitlík:nevim co tím chtěl dosáhnout,takže mám prosbičku neví někdo nějaký odkaz na schema elektriky Peugeot 405 break 2,0 (1905ccm)SRI VF 315EDK4

Jedná se mi o schemata zapojení relátek pro startér(nebaví mě pořát to startovat pod kapotou kusem drátu

Dále nefunguje sahara na chladiči,takže na místě se to uvaří......no musí se pořád jet:D

Jinak je všechno z el. OK

Dále jsem zjístil že nějaký inteligen při tahání asi tímto autem jiného uvázal tažné lano na tlumič zadní nápravy takže je ohnutý a určitě netlumí:D

Dále asi budu muset vyměnit čalounění v interiéru protože to smrdí:nevimjako sto let nevymalovaná hospoda a střechovice není tam kde má být ale je jako baldachýn vyvěšená dolů(nepřilepená)

Dále tačky stabilizátorů vpředu a vzadu což je jen drobnost víc jsem na tom nenašel :Dzatím

Takže pokud by někdo mněl nějaké díly co by se mi hodily tak bych byl vděčný jsem teda z Ústí nad Orlicí,takže někde poblíž ikdyž se taky sem tam někdy docela rád projedu.

Mám to zatím jako náhradu za 406 o kterou jsem přišel před měsícem

Schéma elektriky bych měl, ale budu zpět až v pondělí, jsem na služebce, tak když tak písni e-mail, kam to poslat:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak zatím je na autí všechno vpohodě na ten startér co nejde startovat klíčkem jsem si natáhl jiný kabel přes vypínač a zatím to neřeším akorát tu saharu by to chtělo,po městě to není nicmoc pořád musím dávat bacha abych to neuvařil.

Ten automat je 4rychlostní a řadí výborně

Předem díky za to schémátko elektriky.

E mail: Quiddo1@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...