Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejde Ventilator v interieru


Silvius

Recommended Posts

Ahoj všem,

řešil jste už někdo výměnu uhlíků u motorku vantilátoru?

Dají se běžně koupit nebo je upravit z jiných?

Taky mi totiž přestával ventilátor funět, nejprve reagoval na jemné poklepání, později na hrubší údery a až když napomáhalo ani kopání;) tak šel ven, jsem zjistil že se jeden uhlík je sjetej až se opírá přívodem o konec drážky. Zatím jsem si sice provizorně pomohl ale na dlouho to není. Tak než začnu shánět uhlíky a hrdě odmítat nabídky na koupi celých ventilátorů máte někdo nějakej tip?

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

Oživím trochu mrtvolu. Začal mi trochu blbnout ventilátor. Od toho co přišli mrazy tak jsem začal mít problémy že prvních cca 5 minut se ventilátor ani nehnul a když jsem pak zkoušel furt jezdit tím ovladačem 0 - max tak se mi rozjel a pak fungoval jak má. Dneska ráno už ani ťuk. Vypadá to tedy na ten regulátor? :myslim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

zkus kouknout po drátech na tom ventilátoru. Mě taky z ničeho nic přestal jít a stačilo pohnout kablikama, co do toho vedou. Při bližší kontrole sem zjistil že některý konektory byly vyhřátý a vůbec nedolíhaly. Když jsem s tím pohnul, tak to chvíli zase šlo. Stávalo se, jak se tam spolujezdec opřel nohou, tak s tím pohnul a už to zase nešlo.

Jmenovitě to byl ten červenej drát co vede z regulátoru na uhlíky, a černej drát v té čtyřpólové svorkovnici.

Přikládám informativní obrázek.

post-39721-14109628401787_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...