Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejde Ventilator v interieru


Silvius

Recommended Posts

sundej jen koberec u spolujezdcovych nohou tam uvidis cerny valec to je ventilator , drzi na třech šroubkach a jednom konektoru , vyšroubuješ a vypadne to na tebe:D

měl jsem stejny problem . odešel ten regulator . v kelly ho maj za 3500,- na vraku ti to daj i s vrtuli za cca 1200-1800,- pasuje tam i regulator s 405 , ja osobně tam narval cely komplet z Berlinga , jen jsem to musel přepolovat páč se to točilo obraceně:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

sundej jen koberec u spolujezdcovych nohou tam uvidis cerny valec to je ventilator , drzi na třech šroubkach a jednom konektoru , vyšroubuješ a vypadne to na tebe:D

měl jsem stejny problem . odešel ten regulator . v kelly ho maj za 3500,- na vraku ti to daj i s vrtuli za cca 1200-1800,- pasuje tam i regulator s 405 , ja osobně tam narval cely komplet z Berlinga , jen jsem to musel přepolovat páč se to točilo obraceně:D

no pokud se jedna o stary model, u novych modelu prej ten regulator neni. Jinak na tom regulatoru se v 95% pripadu znici jen ten vykonnovej tranzistor, nahrada stoji asi 15kc a da se sehnat v prodejnach s elektronickejma soucastkama. Presne oznaceni toho tranzistoru je tady na foru. Myslim ze po zadani Vyhledat slovo Motorola je to otazkou par vterin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u spolujezdce zadne pojistky skutecne nejsou, jelikoz ta ceska knizka je prekladem anglicke knihy, a ta ceska verze je v nekterych ohledech docela zmrsena, tak si prekladatele neuvedomili, ze pokud je v anglicke verzi psano umisteni tzv. passenger compartment - tedy u spolujezdce, bude to u evropske verze auta u ridice, tedy ze se jedna o pojistkovou skrinku pod volantem

navic pokud mas starej model 406, tak ty schemata v te ceske knize jsou pro novej model 406 a ty schemata se dost podstatne lisi, takze skoro nic z toho pro starej model neodpovida a neda se to pouzit

[upravil dne 18/9/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem sehnal na starý typ tam je to jina už bez dvanácti pojistek .Jenže ventilátor nejde ani klima.Pojistky jsem koukal i měnil jak vevnitř tak u motoru.Nejde tam vůbec nic ani na agregát od klimi.Tak to napojim od jinud ,nebo jestli to zjistí na diagnostice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni na forum 605tek...tam jsme to resili taky..resp. i ja to preletovaval. Dokonce by ten ventilator z 605 mel byt i stejny jako na 406, aspon starsi model. Je s tim drbacka, podle me kdo nerozumi aspon elektrice a nikdy si nehral s tranzistorama, nepajkoval neco, at se do toho nepousti a da to nekomu kdo to zvladne. Taky se tam musi odvrtat nyty (tranzistory jsou prinytovane). A potom az to budes skladat, podmazat tranzistory silikonovou pastou (napr. co se pouziva na procesory v pocitaci atp.), a nezkousel ten regulator mimo ventilator, on se tim totiz chladi a za malou chvili se dost zahreje. Jinak pokud je spatny tranzistor, tak by ten ventilator mel foukat jen naplno, kdy tam sepne rele a nejde to vubec pres ty tranzistory. Pokud tomu tak neni, tak to zrejme nebude zavada tranzistoru !! Muzes mit taky spatne teplotni cidlo. To jsem mel i ja taky, opravit jsem vsak nedokazal, sehnal jsem si jiny cely ventilator za petikilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...