Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Tuning zadní lampy - P406 - r.v.:1996


stalmik

Recommended Posts

Původně zaslal: Blizzard

já bych to rozhodně ničim nestříkal. když jedu za nějakym střelcem co má zatmavený zadní světla že není pomálu (za šera) vidět že šláp na brzdu, natož že má rozsvíceno, tak to není úplně "vono" :)

ja je upravil tak že svítí až až:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Blizzard

já bych to rozhodně ničim nestříkal. když jedu za nějakym střelcem co má zatmavený zadní světla že není pomálu (za šera) vidět že šláp na brzdu, natož že má rozsvíceno, tak to není úplně "vono" :)

ja je upravil tak že svítí až až:D

copak ? jsi "tunil" i zadek kombíka, Karle? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ajooo :) to jssem plánoval na svých taky(dát na místo mlhovky dvouvláknovou žárovku aby svítila jako obrysovka), ale nechtělo se mi ničit tu patici (problém s rozdílnýma čumplíkama na žárovce 1 a dvouvláknové) :(

jak to máš řešený ty? :) byla by možná na srazu taková "exkurze" spojená se sborkou a rosborkou? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

fajné :) mě by se totiž líbilo aby to světlo svítilo celý a když dupnu na brzdu, tak aby k tomu svítila i mlhovka. jak zapojit není problém, jen ta patice mi vrtá hlavou :)

no tam je malinkej problem , musel bys tam dat diodu(ne svitivou , aby ti pri pustenych mlhovkach nesvitily i ostatni koncove svetla , ja kvuli tomu nechtel draazdit pcr , tak to mam takhle , tu patici sem neměnil , malinko sem upravil tu žarovku , uvidiš na Kostelci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...