Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 308 versus WV - 10 : 1


vitin

Recommended Posts

Na tomto linku je srovnání Peugeotu 308 2.0 HDi a WV 2.0 TDi. Ať si říká kdo chce co chce, krásnější auta než Peugeoty snad nejsou, ty fotky mluví za vše. Všimněte si fotek interiérů, to se snad porovnávají jiné třídy. A ještě to všechno dostanete o 1.000,- Euro laciněji jak u WV. Toto auto bych vyměnil i za každou ženskou. :myslim

http://www.autozeitung.de/online/render.php?render=0073131

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PaloLM

myslím si že frantíci majú lepší vkus ako nemčúri - je to akési strohé, chladné myslím VW,

Přesně tak, je to bez fantazie, ladnosti, prostě prostor jak v tanku, jen stroze účelový. Všechny Peugeoty jsou oproti tomu pohodlné a člověk má pocit, jako když ho to auto vyzývá: "udělej si pohodlíčko, člobrdíku, hezky se posaď a jedem ukázat WV čemu se říká auto. Ne nadarmo mám ve znaku krále zvířat...;)"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mares

Jezdím služební Octávií, která není špatným vozidlem, ale když usednu do P 307 tak se to nedá vůbec srovnávat.Prostě Peugeot je krásné:mrk a pohodlné vozidlo s nápaditostí a francouzským šarmem.Votom nemůže být pochyb.

Tu 307 ti tiše závidím, ale přeji. Jednou snad taky usednu do něčeho lepšího, i když i moje krásná 306 poslední model s nádhernýma sedačkama a polstrováním je proti WV přepychový vůz a vůbec se za ni nestydím. Člověku se nechce vylézt když odněkud přijede...:D

Majitel penzionu koupil Renault Megan kombi, trochu se škádlíme a tak jsem mu řekl, že až dorazíte, ten svůj střep musí dát pryč aby vám nekazil dojem. Pořád vychvaloval Peugeoty, dokud jsem si ho nekoupil..:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Domnívám se, že za 306 se vůbec stydět nemusíš, jelikož je to krásné auto.Začali ho vyrábět v roce 1993 a za tu dobu prodělalo omlazovací kůry, které mu jenom prospěly a i v dnešní době po tolika letech osloví nejednoho motoristu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem spokojenej, pořád si myslím, že provedení tapecírungu je daleko lepší než u nových aut, mám to ve velurovém provedení i na dveřích, je to příjemný a útulný. To mě trochu zklamalo u nových aut vůbec, že ty materiály jsou takový čím dál víc obyčejný a působí popunteklovým dojmem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta černá je sice efektní, zrovna tak jako ta tmavě modrá barva, ale už ztrácím nervy, každý ho-no od holuba bije do očí, každá rozmázlá mucha, jakmile foukne vítr, je na tom vidět vrstva prachu. Už jsem se smířil že je to hezký maximálně asi hodinu po umytí, pokud se na to nějaký pták netrefí dřív.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I ty stříbrný metalízy jsou na toto hodně dobrý. Nejvíc trpím když to naleštím a pak popojedu třeba jen pár desítek metrů a už je zadní půlce auta vrstva prachu, to mě přivádí k šílenství. Zjistil jsem že když to nechám napospas počasí, tak je pokoj a tolik to nemrzí. Přijde mi to jako naprosto zbytečná práce.:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...