Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak to řešíte?


jikoloj

Recommended Posts

ahoj, mám takový problém a asi nejsem jediný. vzduchový filtr mám zanesený od oleje, můžu ho ždímat. fouká tam tou malou hadičkou co vedez motoru (vedle měrky oleje).

jak tořešíte vy?

odpojíte ji a necháte volnou? to pak zastříká celý motorový prostor olejem ne?

nebo probloužit a vyvest pod auto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš 1.8-1.9 D tak je to normální.

Do filtru patří "mokrá" molitanová (pěnová) vložka - 1,8-1,9 D neměly v P205 odlučovače oleje, proto jsou zanesený od oleje.

Na papírový filtry to jezdí taky, akorát se zacákají od oleje (ale většinou neprdnou). Když je po 10 tkm vyměníš, nic se většinou nestane. Je jedno, jaký filtr máš, jezdí to stejně a žere to stejně.

Mmch, cena papírového/molitanového fitru je +/- stejná ... ten molitanový se musí napoprvé, aby funkoval, navhčit olejem (já používám Silkal)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj mám 1,8D. no mám molitanový po koupi jsem ho vypral v benzínu a ted koupil druhý ale cena 280 +- se mi zdá dost. je tam molitanový a po koupi novéh ojsem ho tam vlozil tak jak byl nikde jsem necetl ani nerikaly o vlchčení olejem.

zanesená mřížka není, nejhorší je to že box na filtr ma dole dirku a tou srazený olej kape dolu a mám od celou spojku a prevodovku....

tou hadičkou fouká jenom ven ne? jako kdyz bych ji odpojit tak at nevcucne nejaký bordel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někdy pokud rychle přidám tak mám chvily modrý dým z výfuku a tak jsem přemýšlel jestli to není tím že by vcucoval olej nebo jeho páry z boxu na vzduch? jo a nevíte proc ten box mám duté dvojité dno? prijde mi to jako expanzní prostor boje az za filtrem ale nevím proc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...