Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koberce do P307


vlacir1

Recommended Posts

V neblahé předtuše, že tady za chvíli bude zima, jsem usoudil, že by se hodilo pořídit koberce, takové ty gumové s čtverečky, ve kterých se drží voda a dají se v pohodě vylít. Mám známýho v obchodě s doplňkama, kde koberce na P307 čekali. Když jsem tam dneska zajel, tak ty přední vůbec nepasovaly (neměly výřez pod sedačkou na straně středního tunelu). Byly z té řady UNI I nebo II od které bych si nic nesliboval, kdyby na nich nebylo napsáno, že jsou pro P307. Nemáte někdo tip, kde by se daly nějaký sehnat a aby pasovaly, samozřejmě levněji než originály ???:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem koupil v Hypernově univerzální látkové (nějaké umělé vlákno) s gumovým spodkem za cca 400. Nepasují 100% přesně, ale zhruba na 90%. Nikde naštěsní neodstávají ani nepřekážejí a vypadají efektně (modré obšití). Gumové jsem měl dříve ve Fiatu. Zas takové terno to nebylo. Tak ještě uvidím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nieco z mojej dielne: Ja som najskor kupil univerzalne (gumove) a s pomocou orezavaca som im dopomohol k skoro idealnemu tvaru a neskor som si zohnal koberec urobil som si sablonu a trosku zrucnosti s vyrezavanim a olemovanim a mam "original" koberce krasne olemovane a dokonca som si dal na ciernu latku vysit bielou nitou "307" ktoru som prisil na koberce a parada ako ma byt kazdemu sa pacia a su ako origo, takze takto som vyriesil svoju otazku kobercekov a teraz mam gumu na zimu a koberec na jar a leto a usetril som bubaky za origo:D:D:D:roker

ak sa mi bude chciet prilozim foto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: vlacir1

Tak jsem nakonec vyměknul a koupil jsem u Peugeota originály. Blbej pocit, kolik jsem za to mohl mít flašek rumu je alespoň trochu vyváženej tím, že perfektne sedí a přední mají na sobě magické číslo 307:papa

a kolik te staly tedy ty origo? ja koupil nejaky v tescu a sou t ovyhozene penize, porad se mi to pletlo pod pedal spojky tak jsem to vyhodil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to bratru za 1456,- vč. DPH. Perfektně sedí ve všech rozích a zákoutích, nekloužou tudíž po podlaze, jenom mne trochu překvapilo (zklamalo), že u řidiče nejdou až úplně dopředu pod pedály. Končí zhruba pod šlapkama pedálů v úrovni jejich přední hrany (bližší k motoru). :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vlacir1

Bylo to bratru za 1456,- vč. DPH. Perfektně sedí ve všech rozích a zákoutích, nekloužou tudíž po podlaze, jenom mne trochu překvapilo (zklamalo), že u řidiče nejdou až úplně dopředu pod pedály. Končí zhruba pod šlapkama pedálů v úrovni jejich přední hrany (bližší k motoru). :papa

Já je koupil asi před rokem taky origo a přesně jak píšeš jsou jakoby před pedály. Když jsem ale zkusil rukou dát dolu plynový pedál tak vím proč. Je to udělaná fakt přesně. Mám je tam celý rok a jsou pořád stejné. Ta guma je fakt kvalitní a pevná, Jednou jsem taky koupil ty z Plusu, ty byly snad jen dva milimetry vysoké a šly hned smykem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak pise bigos, ma to svuj duvod proc konci prd pedaly... u tech levnych co jsem uz vyhodil to bylo naopak, slo to az po pedaly a pri zmacknuti spojky se stavalo ze se jaksi koerec zkroutill a zachytil za pedal a muzu rict, ze to nebyl prijemny pocit...:grr dobre mi tak, setrilek...:D

[upravil dne 4/10/07 petr307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem se sháněl po gumových koberečkách do 307, tak mi nabídli v Peugeotu akorát takový, který neměly ty čtverečky, t.j. hlavní důvod proč je chci, je kvůli vodě, no a když jsou ty koberečky skoro hladký, tak to žádnej význam nemá. To si tam raději nechám klasický kobercový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Když jsem se sháněl po gumových koberečkách do 307, tak mi nabídli v Peugeotu akorát takový, který neměly ty čtverečky, t.j. hlavní důvod proč je chci, je kvůli vodě, no a když jsou ty koberečky skoro hladký, tak to žádnej význam nemá. To si tam raději nechám klasický kobercový.

Origo ale nejsou hladký. Mám tu foto u " Podsvícení klimy" neumím to sem vložit jako odkaz. Tak mrkni - moc to sice vidět není, ale k pedálům jsou takové kanálky, spodek je prolisovaný do takových jakoby ďůlků.:papa

[upravil dne 4/10/07 bigoš]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...